سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

طی روزهای گذشته اخباری درباره تجهیز تاکسی ها به دستگاه کارتخوان ظرف ۹ ماه آینده منتشر شد؛ موضوعی که در نگاه اول اتفاق خوبی است؛ اما به نظر می‌رسد با توجه به زیرساخت‌های لازم برای عملیاتی شدن آن و پیامدهایش، نیاز به بررسی بیشتر دارد.

وجود جشنواره های متعدد شرکت کارت اعتباری ایران کیش از جشنواره پات گرفته تا جشنواره جزیره کیش، باعث شد تا این سوال برایمان پیش بیاید که دلیل برگزاری این جشنواره های متفاوت و متعدد چیست و چه اصراری برآن است تا همزمان با جشنواره پات، جشنواره های مختلف دیگری نیز از سوی شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزار شود؟ چرا ایران کیش تنها بر روی جشنواره پات متمرکز نشده و طرح ها و برنامه های همزمان با این جشنواره را نیز در دستور کار قرار داده است؟

قرعه‌کشی دومین دوره جشنواره پات جزیره کیش برگزار و اسامی برندگان خوش شانس این جشنواره مشخص شد.

مدیرعامل شرکت مبنا کارت آریا گفت: این شرکت در سال ۱۳۹۶ به منظور تکریم مشتریان و پذیرندگان از طرح گام رونمایی کرد.

دومین جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مراکز تجاری خرید تهران، شیراز، اصفهان، مشهد مقدس، تبریز و قشم طی مراسمی در مرکز تجاری میلادنور و بازارقائم تجریش کلید خورد.

چندی است که بحث پرداخت درون برنامه در اپلیکیشن های پیام‌رسان خارجی تلفن همراه داغ شده اما تاکنون هیچ طرحی در این خصوص در کشور اجرایی نشده، این در حالی است که به‌تازگی یک اپلیکیشن پیام‌رسان فارسی به دست نخبگان ایران باقابلیت پرداخت  کارت به کارت به بازار عرضه‌شده است.

شرکت اتیک در غرفه ای مشترک با ارونتک جدیدترین خدمات و محصولات نرم افزاری و سخت افزاری خود را در نمایشگاه الکامپ خوزستان به نمایش می گذارد.

معاون فناوری اطلاعات ایران کیش اعلام کرد: این شرکت به عنوان اولین شرکت PSP در کشور موفق به اخذ مجوز شاپرک در حوزه MPOS شد.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) به همراه بانک پارسیان در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور فعال خواهد داشت.

اولین دیدار نوروزی فرامرز خالقی، مدیرعامل داده ورزی سداد، از همکارانی که اقوام درجه یک خود را در سال گذشته از دست داده اند، برگزار شد.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,186,000
سکه امامی 1,219,900
نیم سکه 688,000
ربع سکه 378,000
سکه گرمی 256,000
دلار 3,753
یورو 4,139
درهم 1,032
پوند 4,811
کرون 424
بیشتر 
 

  logo-samandehi