يک شنبه 3 بهمن 1395

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی عضو جدید هیات مدیره بیمه ایران را منصوب کرد.

وزیر اقتصاد با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه دلخراش شهادت آتش‌نشانان غیور کشور در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو، دستور تشکیل کمیته ویژه‌ای برای مساعدت به واحدهای فعال در مجتمع پلاسکو را صادر کرد.

نخستین روز معاملاتی فرابورس ایران در بهمن ماه با دادوستد 309 میلیون ورقه به ارزش بیش از یک‌هزار و 731 میلیارد ریال در 100 هزار و 459 دفعه پایان پذیرفت.

شاخص کل بورس امروز شنبه با افت ۱۷۵ واحدی به رقم ۷۹ هزار و ۲۰۶ واحد رسید.

اداره نظارت بر ناشران فرابورسی آخرین وضعیت نمادهای متوقف بیش از 7 روز را در تاریخ 30 دیماه سال جاری، به همراه دلایل توقف و اقدامات لازم برای بازگشایی اعلام کرد.

آمارها نشان می‌دهد در دیماه ارزش کل خرید حقوقی‌ها در بازار سرمایه برابر با 65 درصد از کل معاملات بوده و به مالکیت آنها 39 میلیارد ریال افزوده شده است.

مدیرعامل بیمه آسیا اعلام کرد که این شرکت بین ۷ تا ۸.۵ میلیارد تومان خسارت به واحدهای زیان‌دیده تحت پوشش خود در ساختمان پلاسکو پرداخت می‌کند.

معاملات آتی سکه در بورس کالا، هفته گذشته با حجم قابل قبولی به کار خود پایان داد؛ به طوریکه حجم و ارزش این بازار به ترتیب روی ارقام ۱۵۰هزار و ۸۴۴ قرارداد و ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۹میلیارد ریال قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت بیمه معلم اعلام کرد این شرکت نیمی از خسارت زیان دیدگان پلاسکو را بدون تشریفات اداری پرداخت می کند.

مدیر حسابرسی داخلی بورس تهران رعایت اصول اخلاقی را مهمتر از اعمال اصول راهبری شرکتی دانست و گفت: مدیران باید هر آنچه ذی­‌نفعان باید از آن مطلع باشند را با سرعت و شفاف افشاء کنند.

بدون تردید یکی از مهم ترین عواملی که صنعت بیمه را در زمان تحریم های غیرقانونی یکجانبه آمریکا، اروپا و برخی از کشورهای دیگر از جمله ژاپن و سوئیس تهدید می کرد، حبس شدن ریسک در درون کشور بود اما با امضای برجام شاهد خروج تدریجی ریسک در یکسال گذشته بوده‌ایم.

به پاس احترام به آتش‌نشانان جان‌فشان، امروز از ساعت 10 تا 10.03 انجام معاملات در فرابورس‌ ایران متوقف می‌شود.

شاخص کل بورس در پایان معاملات منتهی به دیماه امسال با 741 واحد کاهش نسبت به ماه قبل معادل 9 / 0 درصد کاهش به رقم 79382 واحد رسید.

به دنبال بروز حادثه ی آتش سازی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو، روابط عمومی بانک تجارت با صدور اطلاعیه ای از خدمت رسانی شعبه این بانک در این ساختمان در یک مکان جدید خبر داد.

بیمارستان بانک ملی ایران ظرف 24 ساعت گذشته به علت حادثه حریق ساختمان پلاسکو که باعث فروریختن کامل این ساختمان شد، با بسیج تمامی امکانات درمانی و پشتیبانی خود، خدمات کاملی را به مصدومان و تیم امداد حادثه ارائه کرده است.

رییس کل بیمه مرکزی با اعلام اینکه سقف تعهدات شرکت های بیمه در ساختمان پلاسکو کمتر از 40 میلیارد تومان است، نوع بیمه آتش نشانان شهید حادثه آتش سوزی را تشریح کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی از در دستور کار قرار داشتن لایحه اصلاح نظام بانکی و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در این وزارتخانه خبر داد.

بیمه پارسیان با صدور اطلاعیه ای از آمادگی این شرکت برای ارائه خدمات به بیمه گذاران حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو خبر داد.

مدیرعامل شرکت بیمه ایران با اعلام تعهد 30 میلیاردتومانی این بیمه برای واحدهای خسارت دیده ساختمان پلاسکو گفت: زیان دیدگان از روز شنبه به شعبه میدان فردوسی بروند.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,145,000
سکه امامی 1,163,800
نیم سکه 598,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 207,000
دلار 3,808
یورو 4,243
درهم 1,080
پوند 4,826
کرون 431
بیشتر 
 

  logo-samandehi