يک شنبه 3 بهمن 1395

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی عضو جدید هیات مدیره بیمه ایران را منصوب کرد.

مدیر تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور عیدی پایان سال کارمندان را ۷۸۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: پرداخت این رقم منوط به تایید هیات وزیران است.

رییس کل بانک مرکزی که عصر امروز به منظور عیادت از حادثه دیدگان آتش سوزی ساختمان پلاسکو به بیمارستان بانک ملی رفته بود، از تصمیم ویژه برای پرداخت تسهیلات تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان به هر واحد صنفی خبر داد.

وزیر اقتصاد با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه دلخراش شهادت آتش‌نشانان غیور کشور در حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو، دستور تشکیل کمیته ویژه‌ای برای مساعدت به واحدهای فعال در مجتمع پلاسکو را صادر کرد.

بانک مرکزی از افزایش ۴۳ درصدی پرداخت تسهیلات در شبکه بانکی طی ۹ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

قراردادهای خرید و فروش تجهیزات و اقلام مصرفی که به یکی از چالش‌های میان فعالان بخش خصوصی و سازمان تامین اجتماعی بدل شده بود، برابر رأی دیوان عدالت اداری مشمول حق بیمه نمی‌شود.

دفتر ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد: نخستین روز کاری دونالد ترامپ با خروج این کشور از پیمان تجاری ترانس - پاسیفیک (TPP) آغاز خواهد شد.

حادثه تلخ ساختمان پلاسکو در محدوده چهارراه استانبول مرکز ارز فروشان تهران و اعمال محدودیت‌های تردد، ارزفروشان این مرکز را کوچ داد. 

رییس فراکسیون اصناف مجلس گفت: در نشست مشترک این فراکسیون با اتاق اصناف، موضوع اشتغال حادثه دیدگان پلاسکو بررسی شد.

آمارها نشان می‌دهد در دیماه ارزش کل خرید حقوقی‌ها در بازار سرمایه برابر با 65 درصد از کل معاملات بوده و به مالکیت آنها 39 میلیارد ریال افزوده شده است.

مدیرعامل بیمه آسیا اعلام کرد که این شرکت بین ۷ تا ۸.۵ میلیارد تومان خسارت به واحدهای زیان‌دیده تحت پوشش خود در ساختمان پلاسکو پرداخت می‌کند.

معاملات آتی سکه در بورس کالا، هفته گذشته با حجم قابل قبولی به کار خود پایان داد؛ به طوریکه حجم و ارزش این بازار به ترتیب روی ارقام ۱۵۰هزار و ۸۴۴ قرارداد و ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۹میلیارد ریال قرار گرفت.

رییس اتحادیه طلا و جواهر از انتقال معاملات سکه و ارز از محدوده ساختمان پلاسکو و چهارراه استانبول به بازار تهران و سایر مناطق به دلیل محدودیت‌های تردد خبر داد.

رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از خسارت یک میلیارد تومانی ماهی فروشان ساختمان پلاسکو خبر داد.

کره جنوبی رتبه خود را در صدر فهرست نوآورانه‌ترین اقتصادهای دنیا حفظ کرد.

ایران و کره جنوبی در راستای گسترش مناسبات اقتصادی، تبادل اطلاعات و سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.

بانک مرکزی دستورالعمل جدید نحوه صدور اجاره‌نامه عملیات ارزی موسسات اعتباری را برای اجرا ابلاغ کرد.

مرکز آمار ایران نرخ تورم دیماه سال جاری را 6.9 درصد و تورم نقطه به نقطه را نیز 6.3 درصد اعلام کرد.

بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی آسیب دیده در حادثه ساختمان پلاسکو با شرایط ویژه تسهیلات پرداخت می‌کند.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,145,000
سکه امامی 1,163,800
نیم سکه 598,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 207,000
دلار 3,808
یورو 4,243
درهم 1,080
پوند 4,826
کرون 431
بیشتر 
 

  logo-samandehi