يک شنبه 3 بهمن 1395

رییس کل بانک مرکزی که عصر امروز به منظور عیادت از حادثه دیدگان آتش سوزی ساختمان پلاسکو به بیمارستان بانک ملی رفته بود، از تصمیم ویژه برای پرداخت تسهیلات تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان به هر واحد صنفی خبر داد.

بانک مرکزی از افزایش ۴۳ درصدی پرداخت تسهیلات در شبکه بانکی طی ۹ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

مدیرعامل بانک قوامین در پی شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار پیامی را صادر کرد. 

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با اشاره به نقش بانک شهر در توسعه کلانشهرها و رضایت عموم شهروندان از این بانک گفت: طی سال‌های اخیر، روند رو به رشد اجرای پروژه‌های عمرانی با وجود محدودیت منابع، فقط با حمایت بانک شهر قابل انجام بوده است.

عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی گفت: پرداخت تسهیلات در این بانک تابع برنامه ریزى روشن و همسو با سیاست ها، نیازها و اولویت های بخش کشاورزی است.

لوح و تندیس کارآفرین برجسته در «همایش چشم انداز کسب و کار و کارآفرینی در افق 1404 » به دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بانک کشاورزی اهدا شد.

در راستای اطلاع‌رسانی آنلاین و آگاهی بخشی سریع به مشتریان و مخاطبان، کانال رسمی تلگرام بانک قوامین با نام «آوامین» راه‌اندازی شد.

مدیرعامل بانک قوامین با تاکید بر اینکه بانک‌ها باید یک حرکت روزمره متناسب با بانکداری نوین داشته باشند،گفت: هر چند این امر خسارت هایی را به سیستم بانکی وارد می کند اما  متاسفانه در نظام بانکی کمتر به این موضوع توجه شده است و بعد از گذشت سال ها هنوز یک سیستم کر یکپارچه و ملی منطبق با عملیات بانکی بدون ربا نداریم.

بانک قوامین اعلام کرد: به منظور رفاه حال مشتریان و تسهیل دسترسی ساکنان منطقه سومین شعبه 724 بانک در تبریز راه اندازی شد.

ضایعه درگذشت دکتر ساسان منوچهری، مدیرعامل اسبق بانک ملت که در مدت ۸ سال مدیریت، تحولات شگرفی را در این بانک ایجاد کرد، کارکنان و مدیران بانک ملت را دچار اندوهی شدید ساخت.

بانک صنعت و معدن به واحدهای تولیدی آسیب دیده در حادثه ساختمان پلاسکو با شرایط ویژه تسهیلات پرداخت می‌کند.

کوروش پرویزیان رییس کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی و مدیرعامل بانک پارسیان طی پیامی شهادت آتش نشانان از جان گذشته و فداکار حادثه ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت گفت.

به دنبال بروز حادثه ی آتش سازی و فروریختن مجتمع تجاری پلاسکو، روابط عمومی بانک تجارت با صدور اطلاعیه ای از خدمت رسانی شعبه این بانک در این ساختمان در یک مکان جدید خبر داد.

بیمارستان بانک ملی ایران ظرف 24 ساعت گذشته به علت حادثه حریق ساختمان پلاسکو که باعث فروریختن کامل این ساختمان شد، با بسیج تمامی امکانات درمانی و پشتیبانی خود، خدمات کاملی را به مصدومان و تیم امداد حادثه ارائه کرده است.

بانک سرمایه به مناسبت حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت گروهی از آتش نشانان عزیز کشورمان، پیام تسلیتی صادر کرد.

بانک مرکزی گزارش اقدامات انجام شده در یکسال گذشته بعد از توافق جامع هسته ای (برجام) را منتشر و اعلام کرد: گشایش های قابل توجهی در روابط بانکی بین المللی ایجاد شد.

بانک سپه اعلام کرد: شعبه خالد اسلامبولی این بانک دچار حریق نشده است.

از
نرخ لحظه ای سکه و ارز
سکه بهار آزادی 1,145,000
سکه امامی 1,163,800
نیم سکه 598,000
ربع سکه 318,000
سکه گرمی 207,000
دلار 3,808
یورو 4,243
درهم 1,080
پوند 4,826
کرون 431
بیشتر 
 

  logo-samandehi