بانک قرض الحسنه مهر ایران

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران از بانک‌های بزرگ کشور هستند؛ به همین منظور پشتوانه قوی برای گام برداشتن در راستای حمایت از نیازمندان جامعه دارد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، حسن تلیکانی در جلسه امضای تفاهمنامه همکاری با «شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی» اظهارداشت: اقدامات این بانک در زمینه اجرای بانکداری خرد استثناء است و با فعالیت های خود توانسته وضعیت اقتصادی خیلی از اقشار جامعه را بهبود بخشد.

وی با اشاره به نقش قرض الحسنه در اشتغالزایی و کارآفرینی افزود: با همین مبالغ خرد و تسهیلات قرض الحسنه بانک می توان اشتغال ایجاد کرد. این تسهیلات به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار کشور گره گشای کار افراد زیادی خواهد بود.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: هدف این بانک ارائه خدمت به قشر متوسط و ضعیف جامعه است، بدون اینکه انتظار کسب سود داشته باشد و در این راستا با سایر نهادهای مردمی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره)، بنیاد برکت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همکاری های چشمگیری دارد.

وی با اشاره به پرداخت ۱۱۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد در ۶ ماه دوم سال ۹۷ بیان داشت: این اقدام بانک سبب شد تا صف تقاضا در کمیته امداد بشکند و افراد زیادی از وام های قرض الحسنه با هدف توانمندسازی استفاده نمایند.

تلیکانی ادامه داد: بخش ویژه ای از فعالیت های بنیاد برکت نیز در بانک قرض الحسنه مهر ایران انجام می شود که می تواند تسریع در رونق اقتصادی و افزایش نرخ بازگشت به روستاها را در بر داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =