• ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • کد خبر: 100842
احمدي

مدیرامورشعب وبازاریابی بانک توسعه صادرات عملکردشعبه کاشان این بانک راطی گذشت دوسال ازافتتاح آن مطلوب ارزیابی‌کردوگفت:مانده تسهیلات این شعبه از۲۰۰به۱۰۷۰ میلیاردریال رسیده که رشدپنج برابری رانشان می‌دهد

به گزارش ایبِنا، حبیب احمدی در گفت و گو با پایگاه خبری اگزیم نیوز با ابراز رضایت از رشد سپرده ها و همچنین حجم چک های دریافتی از مشتریان در شعبه کاشان، گفت: این امر منجر به رسوب منابع در شعبه می شود که شرایط بهتری را برای برنامه ریزی های آتی این شعبه فراهم می کند علاوه بر این این شعبه حجم معوقات ندارد.
به گفته مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات، گزارش عملکرد شعبه طی مدت زمان فعالیت شعبه نشان می‌دهد که سیاست افتتاح شعبه از سوی بانک، سیاستی درست بوده است.
وی اذعان داشت: کاشان بعنوان شهری صنعتی با ظرفیت های صادراتی فراوان، انتخاب مناسبی برای افتتاح شعبه جدیدی از بانک توسعه صادرات بود.
دکتر احمدی با اشاره به حضور مدیرعامل بانک توسعه صادرات و هیات مدیره در شعبه و دیدار با پرسنل گفت: سفرهای استانی مدیرعامل وهیات مدیره محترم به استان‌های مختلف و دیدار ازشعب بانک، منجر به تقویت انگیزه برای کارکنان و یافتن راهکارهای تازه برای رشد عملکرد شعبه شده است.
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات با اشاره به بازدیدهای مدیر عامل از واحدهای صنعتی صادرات محور کاشان، بیان داشت: بازدید مدیر عامل از چهار ابرصادرکننده شهر کاشان، نوید رشد عملکرد شعبه کاشان را در آینده ای نزدیک می دهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =