ارائه خدمات مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات

بانک رفاه کارگران به عنوان با سابقه‌ترین بانک اجتماعی کشور در حال حاضر با قریب به شش دهه تجربه و به عنوان یکی از بانک‌های بزرگ تجاری کشور، انواع متنوع خدمات روزآمد بانکی ارائه می کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت بالغ بر ۱۹.۹۵۴ میلیارد ریال تسهیلات از محل منابع بانک به بنگاه های کوچک و متوسط طی سال های ۹۶، ۹۷ و دو ماهه نخست سال جاری، پرداخت تعداد ۱۵.۷۱۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی، اشتغال زایی و کارفرمایان طرح های مدد جویی به مبلغ بیش از ۱.۷۹۷ میلیارد ریال به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سال ۹۷ و دو ماهه نخست سال ۹۸ و اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ ۱۰.۸۱۰.۷۰۵ میلیون ریال در دوره تیرماه ۹۷ الی پایان خرداد ماه بخشی از خدمات بانک رفاه کارگران در حوزه خدمات اعتباری است.

بانک رفاه در راستای ماموریت خود و با هدف تسهیل و گسترش ارائه خدمات بانکی روزآمد به آحاد اقشار جامعه و به ویژه جامعه بزرگ تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، با تمرکز بر امر تحقیق، توسعه و نوآوری، اقدام به ایجاد و ارائه چندین خدمت مدرن مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات نموده است که از آن میان در دو مورد برنده جایزه نوآوری در سطح ملی شده است .

بانک رفاه کارگران، پرداختن به حوزه مسئولیت های اجتماعی را همواره به عنوان یکی از الزامات حرکت موثر خود قلمداد می کند. این بانک حامی نهمین دوره رویداد استارتاپ تریگر با هدف حمایت از رویدادهای دانش بنیان و به منظور توانمندسازی دانش بومی بود. بانک رفاه در ساخت مدارس و اهدای آمبولانس و کمک های عام المنفعه مشارکت می کند.

بانک رفاه کارگران درکمک رسانی به مناطق سیل زده کشور نیز فعال بود. بخشی از فعالیت های این بانک برای کمک به سیل زدگان:

- امهال تسهیلات بانک رفاه به کشاورزان آسیب دیده در سیل به مدت سه سال.

- آماده سازی شعب بانک در مناطق سیل زده جهت خدمت رسانی به مردم.

- تصویب ساخت یک باب مدرسه در منطقه دلفان.

- تصویب خرید یک دستگاه آمبولانس برای شهرستان معمولان.

- تهیه و توزیع پکیج مواد غذایی، اقلام بهداشتی، پتو، البسه، کفش و لوازم التحریر.

- اقلام غیر نقدی تعداد ۱۰۸ هزار و ۷۱۸ بسته

- تخصیص ۱۷ هزار فقره تسهیلات تکلیفی تعریف شده بانک رفاه کارگران.

- تخصیص کمک بلا عوض برای تهیه اقلام مورد نیاز

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =