اخبار بدون عکس بانک ملی ایران

عضو هیات ‌مدیره بانک ملی ایران با حضور در شرکت پرداخت الکترونیک سداد از واحدهای مختلف این شرکت بازدید و در جریان آخرین دستاوردهای آن قرار گرفت.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی در بازدید از شرکت پرداخت الکترونیک سداد که با حضور محمدمهدی صادق مدیرعامل و منوچهر رضانیا عضو هیات‌مدیره و معاونان این شرکت انجام شد، از نزدیک در جریان روند فعالیت بخش‌ها و واحدهای مختلف این شرکت قرار گرفت.

عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران در این بازدید، در خصوص نحوه عملکرد و فعالیت‌های کارکنان و نیز در مورد مسائل و مباحث صنعت پرداخت، به‌صورت جزیی و دقیق به گفتگو پرداخت و از تلاش ها و زحمات شبانه روزی همکاران تقدیر و پیشرفت ها و نوآوری های این شرکت را در صنعت پرداخت مثبت ارزیابی کرد.

خاتونی تاکید کرد: حساسیت و آگاهی نسبت به خواسته‌ها و انتظارات مشتریان، پذیرندگان و مصرف‌کنندگان ابزارهای پرداخت، از اهمیت بسیاری برخوردار است و برای پاسخگویی مناسب و به‌موقع به نیازهای آن ها، می‌توان از توان و ظرفیت های بانک ملی ایران یاری گرفت.

وی در ادامه مجهز شدن به دانش روز و استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت پرداخت را رمز پیشرفت و موفقیت شرکت پرداخت الکترونیک سداد دانست و از آن به عنوان یکی از نقاط قوت این شرکت یاد کرد.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر این نکته که فضای تعامل و همدلی میان بانک ملی ایران و گروه شرکت های سداد بسیار مثبت است، اظهار کرد: شرکت پرداخت الکترونیک سداد باید بیشترین بهره را از این امکانات ببرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =