بانک کارآفرین

حمید تهرانفرمدیرعامل بانک کارآفرین به مناسبت روز خبرنگار یکشنبه ۲۰ امرداد از ایبِنا (خبرگزاری نظام بانکی) بازدید کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، حمید تهرانفر در این بازدید که دکتر علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی نیز حضور داشت، از خبرگزاری ایبِنا بازدید کرد و با دیدار با یکایک اعضای تحریریه از نزدیک در جریان نحوه اطلاع رسانی و پوشش اخبار قرار گرفت.

مدیرعامل بانک کارآفرین در این بازدید با تجلیل از زحمات و تلاش‌های اصحاب رسانه و به ویژه هیات تحریریه این خبرگزاری خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی صحیح، دقیق و آگاهی بخش امری خطیر و پیچیده است. انعکاس اخبار با بی‌طرفی و بدون جهت‌گیری مسئولیتی بزرگ است که بر عهده دست‌اندرکاران حوزه اطلاع‌رسانی، خبرگزاری‌ها و مطبوعات است.

تهرانفر همچنین افزود: بخش مهمی از اهداف توسعه‌ای کشور از طریق آگاهی بخشی و انعکاس اخبار و رویدادهای اقتصادی محقق می‌شود. اصولاً وظیفه وسایل ارتباط‌جمعی به‌ویژه در شورهای درحال‌توسعه، تمرکز بر اخبار توسعه‌ای است تا با اطلاع رسانی اخبار و رویدادها و امیدبخشی به مردم و همچنین نقد دلسوزانه سیاستگزاران و مسئولان، زمینه را برای توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور هموارتر کنند.

بر اساس این گزارش دکتر دیواندری با خوشامدگویی به مدیرعامل بانک کارآفرین از حضور تهرانفر در خبرگزاری ایبِنا تشکر کرد و اظهار داشت: چنین بازدیدهایی خستگی کار را از تن همکاران پُرتوان و پُرتلاش به در خواهد کرد و آنان با توان مضاعف و گام‌های استوارتر در عرصه اطلاع‌رسانی گام برخواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =