• ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
  • کد خبر: 103132
طرح

مجوز افزایش سرمایه تامین سرمایه لوتوس پارسیان وابسته به بانک پارسیان صادر شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، بر اساس مجوز صادر شده از سوی سازمان بورس شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان که با سرمایه ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در بازار سهام حضور دارد، با هدف اصلاح ساختار مالی، جلوگیری از خروج نقدینگی از شرکت و تقویت توان مالی و عملیاتی خود را به میزان ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال افزایش می‌دهد.

محل افزایش سرمایه

این گزارش می افزاید : تامین سرمایه لوتوس پارسیان به میزان ۱.۰۰۰.۰۰۰ سهم به ارزش اسمی هر سهم ۱۰۰۰ ریال که از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی پیش بینی شده است را برای این افزایش سرمایه در نظر گرفته است.

همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان می تواند با انجام افزایش سرمایه از مبلغ ۶.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی  موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدّت ۲  سال به هیات مدیره تفویض کند تا هیات مدیره شرکت پس از أخذ مجوز از سازمان نسبت به عملی کردن آن اقدام کند.

زمان شروع پذیره نویسی

لازم به ذکر است،  شروع پذیره نویسی تامین سرمایه لوتوس پارسیان حداکثر تا ۶۰ روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود و عدم شروع پذیره نویسی در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز می شود و انجام آن مستلزم أخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

همچنین مطابق ماده ۲۱  قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان بورس نیست.

اطلاعیه صدور مجوز افزایش سرمایه تامین سرمایه لوتوس پارسیان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =