نیروی انسانی کارآمد مهم‌ترین عامل پیشبرد برنامه‌های بانک توسعه تعاون است

امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون تاکید کرد که نیروی انسانی کارآمد مهم‌ترین عامل پیشبرد برنامه‌های این بانک است.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان تهران و شعبه مستقل مرکزی که صبح امروز به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال ۹۸ در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد، گفت: بیش از نیمی از گردش مالی در اقتصاد کشور در استان تهران جریان دارد، به همین سبب بیشترین فرصت و بالاترین رقابت شبکه شعب بانکی در استان تهران رخ می‌دهد.

وی افزود: حجم و پیچیدگی عملیات بانکی در این استان در سطح بالایی قرار دارد و از این‌ رو نیروی انسانی مورد نیاز این استان لازم است به لحاظ صلاحیت و ویژگی‌های فنی، اخلاقی و مهارتی سرآمد باشند.

عصارزاده بابیان اینکه شاخص‌های عملکردی استان تهران در شبکه شعب بانک توسعه تعاون جایگاه مناسبی دارد، خاطرنشان کرد: برنامه‌های ویژه‌ای برای افزایش سهم استان در شبکه شعب نظام بانکی موجود در تهران در حال تدوین است تا زمینه‌های لازم برای سطح کمی و کیفی خدمات فراهم شود.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون مانده تسهیلات اعطایی شعب زیرمجموعه استان تهران را تا پایان شهریورماه سال جاری ۱۶هزار میلیارد ریال اعلام کرد که ۱۲درصد مانده تسهیلات بانک را تشکیل می‌دهد ضمن آنکه ۱۱درصد ضمانت‌نامه‌های بانک نیز در شعب استان تهران صادر شده است.

عصارزاده در ادامه با بررسی عملکرد شعبه مستقل مرکزی تهران مانده تسهیلات اعطایی این شعبه تا پایان شش‌ماهه ابتدایی سال ۹۸را ۱۱هزار میلیارد ریال اعلام کرد که سهم ۹درصدی از کل کشور را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است در این جلسه حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، جعفر مشکی مشاورین مدیرعامل، احمد محمدی مدیر امور شعب، محمد مهدی احمدی مدیر امور بازرسی و امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد بانک توسعه تعاون ابعاد تخصصی عملکرد بانک در استان تهران و شعبه مستقل مرکزی را بررسی نمودند و محمد شیخ حسینی مدیر امور شعب استان تهران، معاونین استان و روسای شعب و پرویز صادقی حسنوند رئیس شعبه مستقل مرکزی توضیحاتی در خصوص برنامه‌های پیش رو ارائه دادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =