• ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  • کد خبر: 108739
بورس

شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۵۲روز معاملاتی، ۷۱ درصد رشد کرده است.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۵۲روز معاملاتی تعداد ۶۳۲میلیارد و ۱۷۸میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۱۷۸هزار و ۹۰۵میلیارد ریال در ۵۵میلیون و ۷۰۰هزار و ۹دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.
همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۴۳۱میلیارد و ۲۵۷میلیون سهم به ارزش ۱۱۰۹هزار و ۲۶۹میلیارد ریال در ۲۶میلیون و ۴۶۵هزار و ۵۳۹نوبت در بازار اول؛ ۱۸۷میلیارد و ۸۵۴میلیون سهم به ارزش ۸۷۳هزار و ۹۲۸میلیارد ریال در ۲۸میلیون و ۷۲۷هزار و ۱۲۳نوبت در بازار دوم؛ ۶۱میلیون و ۴۰۰هزار برگه به ارزش ۵۹هزار و ۵۷۷میلیارد ریال در ۱۶هزار و ۸۸۵نوبت در بازار بدهی، ۲۱۲میلیون و ۹۶۰هزار قرارداد به ارزش ۱۰۰۳میلیارد ریال در ۶۰هزار و ۷۷نوبت در بازار مشتقه و ۱۲میلیارد و ۷۹۲میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۳۵هزار و ۱۲۸میلیارد ریال در ۴۳۰هزار و ۳۸۵نوبت مورد معامله قرار گرفته است.
شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تاکنون ۱۲۶هزار و ۴۳۵واحد رشد، ‌معادل ۷۱.۸۹ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۳۰۷هزار و ۹۴واحد رسیده است.
شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۸۸هزار و ۸۲۹واحد و شاخص بازار دوم با رشد ۲۸۱هزار و ۵۹۳واحدی به ترتیب ۶۶.۳۶ و ۸۱.۵۸درصد افزایش داشته‌اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =