امیر خسرو فخریان

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: ستاد تنظیم بازار توزیع کالاهای راهبردی از جمله برنج، گوشت و شکر را بر عهده فروشگاه‌های زنجیره‌ای گذاشته است.

به گزارش  ایبِنا،‌ امیرخسرو فخریان در دومین همایش اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای که با حضور وزیر صمت برگزار شد، با بیان‌ این مطلب افزود: این کالاها در حال حاضر به میزان لازم در کشور وجود دارد و توزیع بخش عمده‌ای از این کالاهای اساسی به فروشگاه‌های زنجیره‌ای واگذار شده است.

وی با اشاره به رونق کشاورزی و افزایش حجم تولید به واسطه بارندگی‌های مناسب کشور گفت: تولیدات کشاورزی به مقدار زیاد انجام شده است و با توجه به حجم تولیدات روند قیمت گذاری این کالاها کاهشی خواهد بود.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه داد: طبق طرح ویژه فروشگاه‌های زنجیره‌ای همه این واحدهای توزیع کننده کالا تخفیف‌های ویژه به مصرف کننده ارائه خواهند کرد.

فخریان با بیان اینکه این تخفیف‌ها تا اطلاع بعدی در فروشگاه‌های اعمال خواهند شد گفت: هدف ما ارائه کالا با قیمت مناسب به مردم است و در این راستا کالاهای اساسی با قیمت مصوب در فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد.
وی افزود: نظارت در این واحدها وجود خواهد داشت ضمن آنکه صدای مشتری ضبط و شکایت آن‌ها به سرعت بررسی خواهد شد.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با بیان اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ویترین کشور هستند گفت: تنها واحدهایی که مدیریت توزیع کالا در آن‌ها امکان پذیر است فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستند که وضعیت ورود و خروج کالا در آن‌ها مشخص است.

 فخریان با اشاره به تخریب ۷۷ فروشگاه زنجیره‌ای در چند روز گذشته افزود: ۲۰۰ میلیارد تومان زیان ناشی از خسارات در این واحدهاست که البته این واحدها باید هزینه بازسازی مجدد را نیز پرداخت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =