• ۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  • کد خبر: 109921
فرابورس

در جریان عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در هفتم دی‌ماه ۹۸، معادل ۱.۴۴ درصد از سهام این شرکت به فروش خواهد رسید.

به گزارش ایبِنا، مدیریت عملیات بازار فرابورس از عرضه عمده سهام غیرمدیریتی شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران خبر داد و بر این اساس قرار است که ۱.۴۴ درصد از سهام کل این شرکت به صورت یکجا به فروش برسد.

بر اساس این اطلاعیه، بخشی از سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران که در بازار اول فرابورس و با نماد «سمگا» معامله می‌شود، شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ روی میز فروش بلوکی قرار گرفته و طی این عرضه عمده بالغ بر ۴۳ میلیون سهم «سمگا» در معرض خریداران قرار خواهد گرفت.

قیمت پایه هر سهم معادل قیمت پایانی سهم سمگا روز قبل از عرضه به اضافه ۵ درصد است (به شرط آنکه از مبلغ ۷۶۹۰ ریال کمتر نشود).

همچنین وجه سپرده حضور در این رقابت معادل ۱۰ درصد از قیمت کل بوده و با توجه به کف قیمت درنظر گرفته شده برای سهم در روز معامله، حداقل مبلغ مورد نیاز حدود ۳۳ میلیارد ریال خواهد بود.

گفتنی است که شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در صنعت هتل و رستوران قرار دارد و عرضه عمومی نماد «سمگا» در مرداد ۱۳۹۰ انجام گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =