بانک دی

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده بانک دی با حضور ۷۳ درصد سهامداران به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره جدید تشکیل و اعضای جدید هیات مدیره این بانک انتخاب شدند.

به گزارش ایبِنا از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، این مجمع با حضور نمایندگان بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و سهامداران حقیقی و حقوقی بانک دی برگزار شد.

در آغاز این جلسه با رای گیری کتبی از سهامداران، هیات رییسه مجمع متشکل از افشین سفاهن به عنوان رییس مجمع، حمید علی صمیمی و محمود تبریزی به عنوان ناظرین مجمع و اردشیر فریدونی به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند. همچنین پریسا یوسفی اصل نیز به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار در هیات رییسه حضور داشت.

در این جلسه افشین سفاهن، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس مجمع با تشریح فرآیند انتخاب هیات مدیره بانک دی گفت: پس از درج آگهی انتخاب اعضای هیات مدیره در روزنامه رسمی بانک، داوطلبین جهت اخذ تاییدیه های لازم به بانک مرکزی معرفی شدند که پس از بررسی‌های به عمل آمده در خصوص تحصیلات و تجربیات مرتبط بانکی و اخذ استعلام از مراجع ذی صلاح، در مجموع هفت نفر به مجمع عمومی بانک برای رای گیری و انتخاب اعضاء معرفی شدند.

سفاهن همچنین ضمن تقدیر از اعضای هیات مدیره پیشین بانک دی که در شرایط اقتصادی موجود توانستند بانک را هدایت و رهبری کنند، اظهار داشت: امیدواریم با انتخاب اعضای جدید هیات مدیره، شاهد فصلی نو همراه با موفقیت و تحولات چشمگیر برای بانک دی باشیم.

در ادامه این جلسه که در محل هتل المپیک تهران برگزار شد، رای‌گیری به طور کتبی از سهامداران انجام شد و پس از شمارش آرا، اعضای جدید هیات مدیره بانک دی به شرح ذیل انتخاب شدند:

۱- برات کریمی (عضو اصلی)

۲-محمد کیائی (عضو اصلی)

۳-نصرت الله شهبازی (عضو اصلی)

۴-فریدون رشیدی (عضو اصلی)

۵-رحیم طاهری(عضو اصلی)

۶-اسماعیل للـه گانی(عضو اول علی البدل)

۷. علیرضا هادیان همدانی(عضو دوم علی البدل)

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =