ستاد

سفر دو روزه رییس ستاد اجرایی فرمان امام به استان خوزستان به منظور افتتاح صدها طرح و پروژه اشتغالزایی و عمرانی عصر امروز با حضور محمد مخبر در شهرک‌های اطراف ماهشهر آغاز شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از ستاد اجرایی فرمان امام (ره)،  محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این سفر پس از دیدار صمیمانه با مردم ماهشهر، درجمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ستاد اجرایی فرمان امام چند سال پیش به خوزستان سفری داشتند و قول دادیم که ۲۲ هزار شغل در این استان ایجاد کنیم، در کمترین زمان ممکن توانستیم ۲۷ هزار و ۵۰۰ شغل تحت ۱۰ هزار طرح در این استان ایجاد کنیم.

وی افزود: ایجاد ۲۶ هزار و ۷۰۰ شغل دیگر راهم در دست اقدام داریم که در قالب ۲۷۰۰ طرح اشتغالزایی اجرایی می‌شود. رییس ستاد اجرایی فرمان امام  بیان داشت: مجموع طرح‌هایی که در استان خوزستان انجام خواهد شد ۱۸ هزار و ۷۰۰ طرح است که ۶۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بودجه اجرای این پروژه‌ها است و پیش‌بینی می‌کنیم که بتوانیم ۸۳ هزار شغل با اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این استان اجرایی کنیم.  

مخبر افزود: امروز برخی مسائل و مشکلات ماهشهر و آبادان را بررسی کردیم و از شهرک‌های طالقانی و شهید مدنی هم بازدیدهایی به عمل آوردیم، عمده درد دل مردم بحث اشتغال و بیکاری است. رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به اینکه امیدواریم بزودی دو هزار شغل اجتماع محور ومنطبق بامزیت‌های منطقه دراین شهرک‌ها ایجاد کنیم، گفت: از بازارچه شهید طالقانی نیز بازدید به عمل آمد و مقرر شد که سوله‌هایی برای اسکان بازاریان و فروش محصولات خود با هماهنگی دیگر دستگاه‌ها احداث شود.

وی افزود: سه مدرسه نیمه‌تمام که حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت در شهرستان ماهشهر وجود دارد که مقرر شد تا مهر ماه با همکاری سازمان نوسازی مدارس این سه مدرسه ۱۲ کلاسه باحمایت ستاد اجرایی به بهره‌برداری برسد.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام بیان داشت: مقرر شد درخصوص تکمیل ساخت ۲۱ واحد مسکونی که در منطقه شهید مدنی وجود داشت و ساخت آنها بدلیل کمبود منابع  به تعویق افتاده بود توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت  امام تکمیل و به بهره‌برداری برسد. بنابراین گزارش، با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان امام توزیع ۲۰۰۰ بسته لوازم خانگی و اهدای ۵۰۰۰ بسته لوازم التحریر به خانواده‌ها و دانش آموزان مناطق محروم خوزستان آغاز شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =