• ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
  • کد خبر: 110334
طرح

آمار معاملات بورس در هفته دوم دی ۹۸ ماه حاکی از آن است که همه متغیرهای این بازار با رشد مواجه شده‌اند.

به گزارش ایبِنا، روند داد و ستدهای تالار شیشه ای نشان می دهد که در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۱ دی ماه ۹۸، شاخص کل با ۲۳.۰۱۱ واحد افزایش معادل با ۶.۳۷ درصد نسبت به هفته قبل، به ۳۸۴.۱۰۰ واحد رسید.

افزایش ۶ درصدی شاخص کل هم وزن

بر اساس این گزارش، شاخص کل هم وزن با ۷.۱۹۰ واحد افزایش معادل  ۶.۲۹ درصد  به ۱۲۱.۴۸۹ واحد را به نمایش گذاشت.

رشد نماگر بازار اول و دوم

همچنین شاخص بازار اول با ۱۷.۹۸۵ واحد افزایش به رقم ۲۷۵.۱۸۷   واحد و شاخص بازار دوم با ۴۱.۱۳۶ واحد افزایش عدد ۷۹۹.۰۱۳ واحد را تجربه کرد و به این ترتیب شاخص بازار اول ۷  درصد افزایش و شاخص بازار دوم با  ۵.۴۳ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

افزایش ۳۰ درصدی ارزش کل معاملات

در ۵ روز کاری هفته گذشته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۱۶۲.۴۵۵ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۳۰ درصد افزایش یافت.

در ضمن تعداد ۲۸.۱۷۴ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۳ میلیون و ۳۲۷ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۲۱.۶۱ درصد افزایش و   ۱۴.۱۴ درصد افزایش  را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

عملکرد صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله

این درحالی است که  تعداد ۱۴۵۱ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۵.۰۸۶ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۱۶۱.۱۳ و ۱۶۱.۴۳ درصد افزایش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

وضعیت بازار بدهی

در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد ۲۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱۷۷ میلیارد ریال معامله شد.

وضعیت معاملات تالار شیشه ای در هفته دوم دی ماه ۹۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =