بورس

بالغ بر ۳۰۶۹ هزار و ۷۶۱ میلیارد ریال سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون، طی ۱۹۱ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار دادوستد شده است.

به گزارش ایبِنا، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۹۱ روز معاملاتی تعداد ۸۰۱ میلیارد و ۶۶۶ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۰۶۹ هزار و ۷۶۱ میلیارد ریال در ۷۴ میلیون و ۳۰۵ هزار و ۴۵۶ دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۵۳۰ میلیارد و ۸۴۳ میلیون سهم به ارزش ۱۵۱۴ هزار و ۱۱۲ میلیارد ریال در ۳۵ میلیون و ۸۱ هزار و ۷۴۷ نوبت در بازار اول؛ ۲۵۰ میلیارد و ۳۹۱ میلیون سهم به ارزش ۱۲۷۸ هزار و ۴۲۷ میلیارد ریال در ۳۸ میلیون و ۴۶۲ هزار و ۶۷ نوبت در بازار دوم؛ ۶۶ میلیون و ۶۰۰ هزار برگه به ارزش ۶۴ هزار و ۳۳۳ میلیارد ریال در ۲۲ هزار و ۶۵۲ نوبت در بازار بدهی، ۲۱۵ میلیون و ۹۵۰ هزار قرارداد به ارزش ۱۶۵۵ میلیارد ریال در ۹۶ هزار و ۳۵۷ نوبت در بازار مشتقه و ۲۰میلیارد و ۱۴۹میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۲۱۱ هزار و ۲۳۵ میلیارد ریال در ۶۴۲هزار و ۶۳۳نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است، تاکنون ۱۷۵ هزار و ۱۴۸ واحد رشد، ‌معادل ۹۸.۰۴ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۳۵۳ هزار و ۸۰۸ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با رشد ۱۱۹ هزار و ۸۳۵ واحدی و شاخص بازار دوم با رشد ۳۸۹ هزار و ۸۵۷ واحدی به ترتیب ۸۹.۵۲ و ۱۱۲.۹۵ درصد افزایش داشته‌اند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =