افق کوروش

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه نخست در شاخص فروش و بهره‌وری در گروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای شد و برای دومین سال متوالی به عنوان شرکت پیشرو معرفی شد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، سازمان مدیریت صنعتی رتبه بندی سال ۱۳۹۸ شرکت های برتر ایران (براساس اطلاعات مالی سال مالی ۹۷ ) را برای بیست و دومین سال متوالی اعلام کرد.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش موفق شد در رتبه بندی سال ۹۸ سازمان مدیریت صنعتی بر مبنای عملکرد سال مالی منتهی به ۹۷ با ۵۲۹۸۲ میلیارد ریال فروش رتبه چهل و دومین شرکت برتر ایران را به خود اختصاص دهد و برای دومین سال متوالی در فهرست شرکت های پیشرو قرار گیرد.

معیار اصلی در انتخاب شرکت های پیشرو تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر است و وجود اطلاعات شرکت در رتبه بندی IMI-۱۰۰ برای حداقل سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان‌ده نبودن شرکت از جمله معیارهای دیگر در کسب این عنوان به شمار می‌رود.

افق کوروش همچنین برای سومین سال متوالی موفق شد در گروه فروشگاه‌ها رتبه اول را در شاخص میزان فروش از آن خود کند و از منظر شاخص بهره‌وری کل عوامل (TFP)  رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

شایان توجه است این شرکت در همایش شرکت‌های برتر ایران موفق به دریافت تندیس شرکت پیشرو و تقدیرنامه‌ای از سوی سازمان مدیریت صنعتی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =