طرح

بورس اوراق بهادار تهران با انتشار آمار دادوستدها اعلام کرد: شاخص بورس، حجم و ارزش معاملات در پایان هفته دوم بهمن ماه با رشد مواجه شده است.

به گزارش ایبِنا، بر مبنای اطلاعات منتشر شده، در پایان معاملات هفته منتهی به ۱۶ بهمن ماه ۹۸،   شاخص کل با ۱۸.۷۵۵ واحد افزایش نسبت به هفته قبل، به رقم ۴۴۵.۸۹۴ واحد رسید و در عین حال شاخص کل هم وزن با ۶.۶۱۰ واحد افزایش معادل  ۴.۷۲ درصد  به ۱۴۶.۵۷۱ واحد را به نمایش گذاشت.

رشد نماگر بازار اول و دوم

شاخص بازار اول با ۱۵.۶۰۸ واحد افزایش به ۳۲۲.۰۴۸  واحد و شاخص بازار دوم با ۲۹.۲۹۴ واحد افزایش به ۹۱۵.۹۵۱ واحد رسید و به این ترتیب شاخص بازار اول ۵.۰۹ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۳.۳۰ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

افزایش ۲۸ درصدی ارزش معاملات

در ۵ روز کاری هفته گذشته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار به ۲۱۰.۱۴۲ میلیارد ریال بالغ شد که نسبت به هفته قبل ۲۸ درصد افزایش یافت.

رشد حجم داد و ستدها

در ضمن تعداد ۴۲.۴۷۵ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب ۵۹.۶۰ درصد و ۴۰.۳۱  درصد افزایش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند.

وضعیت صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله

این درحالی است که  تعداد  ۹۹۷ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۰.۳۸۵ میلیارد ریال مورد معامله  قرار گرفت و به ترتیب با ۳۷.۲۸ و ۳۶.۰۸ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شدند.

عملکرد بازار بدهی

در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود، تعداد یک میلیون ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱۰۶۴ میلیارد ریال معامله شد.

جزییات داد و ستدهای تالار شیشه ای در هفته دوم بهمن ماه ۹۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =