ایران کیش

بیست و پنجم بهمن، مراسم قرعه کشی جایزه پژو ۲۰۶ سومین جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در بازار بزرگ رضا برگزار می‌شود.

به گزارش ایبِنا، در آخرین مرحله قرعه کشی این جشنواره در بازار بزرگ رضا، برنده جایزه ویژه یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ مشخص می شود. علاوه بر یک دستگاه پژو ۲۰۶، پانزده کارت هدیه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان این مجتمع تجاری و ۴۰ کارت هدیه یک میلیون ریالی به خریدارانی که در این مجتمع از دستگاه ایران کیش استفاده کرده اند اهدا خواهدشد. این مراسم ساعت ۱۶ روزجمعه بیست و پنجم بهمن در بازار بزرگ رضا برگزار می شود.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش از ابتدای سال ۹۸ در مراکز تجاری استان های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی کلید خورده است. دراین دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری منتخب این استان ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت می باشند خرید می کردند ده ها کارت هدیه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریالی و همچنین به پذیرندگان ده ها جایزه ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریالی اهدا شد. جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو پژو ۲۰۶ در مراکز تجاری این استان ها ست که در چهارمین و آخرین مرحله به برندگان خوش شانس اهدا می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =