بانک سرمایه به‌منظور گرامیداشت چهاردهمین سالگرد تأسیس این بانک و هم‌زمان با ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت علی(ع)، مسابقه‌ای اینستاگرامی با عنوان «مهم‌ترین سرمایه شما چیست؟» را برگزار می کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، این بانک به‌منظور گرامیداشت چهاردهمین سالروز تأسیس خود و همچنین بزرگداشت روز مادر(ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)) و روز پدر(ولادت حضرت علی(ع))، در فراخوانی گسترده، از تمامی هم‌وطنان عزیز دعوت می‌کند تا در مسابقه اینستاگرامی بانک سرمایه با جوایزی ویژه شرکت نمایند.

هم‌وطنان عزیز جهت شرکت در مسابقه می‌توانند عکس‌ها، ویدئوها و یا متن‌های خود با محوریت «مهم‌ترین سرمایه زندگی» را از روز یک‌شنبه مورخ ۲۷ بهمن‌ماه لغایت شنبه ۱۰ اسفندماه، به مدت ۱۴ روز، به آدرس اینستاگرام بانک سرمایه دایرکت نمایند. بانک سرمایه پس از بررسی آثار ارسالی، نتایج را روز یک‌شنبه مورخ ۱۸ اسفندماه مصادف با ولادت حضرت علی(ع) در صفحه اینستاگرام خود به آدرس @banksarmaye اعلام و از ۱۴ اثر برگزیده با اهدای کارت هدیه ۵میلیون ریالی تقدیر خواهد کرد.

شرایط شرکت در مسابقه:

  • دنبال کردن صفحه اینستاگرام بانک سرمایه به آدرس banksarmaye@
  • مسائل مربوط به مالکیت حقوقی آثار ارسالی بر عهده شرکت‌کنندگان است.
  • آثار ارسالی باید مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد و حریم حقوقی و مالکیت معنوی آثار دیگران رعایت گردد.

شایان‌ذکر است کلیپ معرفی این مسابقه برای راهنمایی بیشتر در خصوص مشارکت هم‌وطنان علاقه مند، در پیوست خبر بارگذاری شده است.

کلیپ معرفی جشنواره «مهمترین سرمایه شما چیست»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =