مجمع شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران

مجمع عمومی سالانه عادی شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران(LAB) امروز صبح، چهارم اسفندماه با حضور مدیران ارشد این شرکت و عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران بانک صنعت و معدن برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در ابتدای این جلسه گزارش جامعی از وضعیت تولید و فروش، روند اجرایی قراردادها و سوددهی شرکت LAB توسط امیر رحیمی مدیرعامل شرکت یادشده ارائه گردید و صورت‌های مالی طبق دستور جلسه مجمع و اکثریت آرا و نظر بازرس شرکت سازمان حسابرسی مورد موافقت مجمع قرار گرفت.

دکتر علی موحدنژاد عضو هیأت مدیره بانک صنعت و معدن ضمن تقدیر از مدیران این شرکت، اظهار داشت: مجموعه LAB در سال ۹۸ بهترین عملکرد را داشتند و اقدامات مؤثری در راستای افزایش سرمایه شرکت، اصلاح ساختار مالی، بهبود وضعیت اعتباری شرکت، تکمیل زنجیره ارزش و سودآوری آن به انجام رساندند که امروز شاهد به ثمر نشستن آن هستیم.

وی افزود: کیفیت بالاتر محصولات تولیدی در کنار مدیریت مناسب سبب شد علیرغم مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه این شرکت شاهد کاهش در فروش و سودآوری نباشد و حتی در زمینه صادرات محصولات از رشد سه برابری برخوردار باشد.

گفتنی است در پایان این نشست، براساس پیشنهاد هیأت مدیره میزان سود تقسیمی شرکت که در سال گذشته ۴۸۰ ریال بود با نظر سهامداران به مبلغ ۹۳۰ ریال به ازای هر سهم افزایش یافت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =