ایران کیش

یکی از شاخه هایی که قرار است در معاونت کسب و کار نوین به آن پرداخته شود، بحث سرمایه‌گذاری‌های مشترک، ورود به بازارهای نوظهور و جذب ایده استارت آپ و نوآوری هاست.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی ایران کیش، شهره آقابابایی معاون کسب و کارهای نوین ایران کیش با بیان این مطلب افزود: توان ایران کیش می تواند باعث شود تا بسیاری از استارت آپ ها و ایده ها پا بگیرند، به مرحله ظهور برسند و در واقع به مسیر موفقیت خودشان کمک کنند، دراین میان ایران کیش نیز به آن ها کمک می کند. هم ما از استارت آپ ها منتفع می شویم و هم آن ها از ما.

وی افزود: برای آنکه واکنش مناسب نسبت به فضای کسب و کار شرکت در مقابل شرایط بازار نشان دهیم به چنین معاونتی نیاز بود، واکنش مناسب نسبت به فضای نشات گرفته از تکنولوژی، فضای رقابتی پیرامون‌مان، قوانین و مقررات و تمام رخدادهایی که می تواند فضای کسب و کار را تحت الشعاع قراردهد نیاز وجود دپارتمانی جدید که ماموریت اصلی اش آماده سازی شرکت در برابر تحولات  است را ضروری کرد.

آقابابایی گفت: معاونت کسب و کار نوین ایران کیش در خردادماه ۹۸ ایجاد و باعث شد ما به این نتیجه برسیم که در یکسری موارد فعالیت‌های‌مان را هنوز شروع نکردیم و یا هنوز به نتیجه دلخواه نرسیده ایم. اکنون سنگ بنای بهبود را با این معاونت گذاشته ایم و امیدواریم بتوانیم مراحل موفقیت را سریعتر طی کنیم.

معاون کسب و کارهای نوین افزود: تکنولوژی در حال رشد و گسترش است، وقتی تکنولوژی به پیش می رود، خود به خود سرویس ها و خدمات و امکانات جدید می آورد، منطبق با آن ها تغییرات جدیدی هم باید صورت بگیرد. بنابراین ما باید سمت تکنولوژی های جدیدی در حوزه پرداخت برویم. ازهمین رو امسال زیرساخت های لازم را برای سیستم ها و محصولاتی که در نظرداریم در سال های آتی از آن استفاده کنیم، فراهم کرده ایم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =