• ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
  • کد خبر: 113087
وحید حجتی

مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین، از ایجاد «سوپر اپ» به منظور پشتیبانی تمام خدمات مالی بانک اقتصاد نوین به مشتریان، راه‌اندازی کارت اعتباری گروهی و تلاش برای ورود به بورس در سال جاری خبر داد.

به گزارش  ایبِنا از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین به نقل از پرداخت‌نوین، وحید حجتی، مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین هدف‌گذاری خود را تا سال ۱۴۰۰، قرار گرفتن در فهرست پنج شرکت برتر پرداخت الکترونیک در کشور اعلام کرد.

حجتی درباره اپلیکیشن موبایل‌ نوین‌پی گفت: بعد از بررسی اپلیکیشن متوجه شدیم که دارای ضعف‌هایی است و چون دنبال انجام کار مشابه نبودیم، راجع‌به یک «سوپر اپ» صحبت کردیم که قادر باشد تمام خدمات حوزه مالی بانک اقتصادنوین را پشتیبانی کند و فرد با ورود به اپلیکیشن به تمام خدماتی که در گروه مالی اقتصادنوین ارایه می‌شود، دسترسی پیدا کند؛ از جمله خدمات بانکی، پرداخت، بیمه، سرمایه‌گذاری و… که اتفاقا مسئولان بانک، حمایت زیادی داشتند و ان‌شاءالله از نیمه نخست سال در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

وی همچنین کارت اعتباری را دیگر محصول سال جدید شرکت پرداخت‌نوین معرفی کرد و افزود: شرکت پرداخت‌نوین طی مذاکراتی با بانک، به عنوان بازوی توسعه کارت اعتباری بانک اقتصاد نوین شناخته شده است و ما solution کارت اعتباری داریم تا آن را به عنوان بخشی از سبد محصول توسعه کسب‌وکار بانک و شرکت پرداخت نوین لحاظ کنیم.

مدیرعامل شرکت پرداخت‌نوین برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت را برشمرد و تاکید کرد: سال ۹۹، سال جهش شرکت در حوزه‌های نوسازی و بهسازی ناوگان کارت‌خوان، توسعه اپلیکیشن، فراباشگاه و توسعه همکاری با سایر بانک‌هاست. همچنین تلاش می‌کنیم شرکت وارد بورس شود و سیاست‌ها را نیز در همین راستا پیش می‌بریم.

حجتی در پایان، درباره برنامه شرکت پرداخت نوین برای ورود به بورس گفت: ما در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های آن هستیم چون ورود به بورس، زیرساخت مالی و… نیاز دارد تا کلید ورود به فرایند بورس شکل بگیرد ضمن اینکه پلان ما این است که تا سال ۱۴۰۰ در بین پنج شرکت اول در حوزه پرداخت الکترونیکی باشیم؛ این هدف‌گذاری را واقع‌بینانه مطرح کرده‌ایم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =