شاخص

شاخص بورس در هفته چهارم فروردین ماه بیش از ۴۸ هزار واحد رشد، معادل ۸ درصد افزایش یافت.

به گزارش ایبِنا، در جریان معاملات بورس اوراق بهادار در چهارمین هفته امسال تعداد ۳۲ میلیارد و ۴۹۱میلیون انواع اوراق بهادار به ارزش ۲۹۸ هزار و ۸۸۵ میلیارد ریال در بیش از ۵میلیون و ۷۰۳ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۷.۴ درصد افت و ۲.۹۵ و ۰.۸۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل‌تر مواجه شدند.

تعداد ۵۳۱میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله هم در هفته گذشته در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۵۹۴۲ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب با ۶۵ و ۵۲ درصد کاهش همراه شدند.

در بازار بدهی نیز که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می شود در این مدت تعداد یک میلیون و ۸۰۰هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۱۸۳۰ میلیارد ریال معامله شد.

این گزارش می‌افزاید: شاخص بورس نیز در پایان معاملات هفته منتهی به ۲۹فروردین با ۴۸ هزار و ۵۰۸ واحد افزایش، معادل ۸.۱۲ واحد افزایش یافت و به رقم ۶۴۵ هزار و ۷۶۲ واحد رسید.

شاخص کل هموزن نیز در این مدت با ۱۱ هزار و ۷۶۸واحد افزایش معادل ۵.۵۰ درصد رشد داشت و رقم ۲۲۵ هزار و ۵۵۹ واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص بازار اول هم در هفته گذشته با ۳۳ هزار و ۲۵۵واحد افزایش به رقم ۴۵۳ هزار و ۸ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۰۷ هزار و ۵۸۰واحد افزایش به عدد یک میلیون و ۳۸۶ هزار و ۳۳۵ واحد رسیدند که به این ترتیب شاخص بازار اول ۷.۹۲ درصد افزایش و شاخص بازار دوم با ۸.۴۱ درصد افزایش نسبت به هفته قبل همراه شدند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =