صندوق تامین خسارت های بدنی

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی از راه‌اندازی ۴شعبه استانی دیگر تا پایان امسال خبر داد و گفت: با تاسیس این شعب تمامی استان‌های کشور تحت پوشش خدمات مستقیم صندوق تامین خسارات بدنی قرار خواهند گرفت.

به گزارش ایبِنا از صندوق تامین خسارت‌های بدنی، علی جباری که در آیین گشایش شعبه این صندوق در استان زنجان سخن می گفت، با اعلام مطلب افزود: خوشبختانه نگاه مثبت حاکمیت به خدمات اجتماعی و انگیزه بالا برای افزایش سطح رفاه مردم، زمینه ی حرکت شتابناک صندوق تامین خسارت های بدنی بیمه را فراهم کرده است.

وی از مردم زنجان به عنوان مردمی ولایتمدار و پایبند به اصول اعتقای و اخلاقی یاد کرد و افزود: حضور مقامات ارشد صنعت بیمه و سیاست گذاران و تصمیم سازان این صنعت در استان زنجان را نشانه اهمیت خدمات رسانی صندوق، توصیف کرد و افزود: کاهش تردد برای دریافت خدمات، سرعت بخشی به فرایند پرداخت خسارات و حفظ کرامت انسانی مردم شریف استان زنجان از انگیزه های اصلی تاسیس این شعبه به شمار می‌رود.

مدیرعامل صندوق تامین خسارات بدنی با تشریح فعالیت های ۵ سال اخیر صندوق تامین خسارات بدنی و صنعت بیمه از پرداخت ۶۰ هزار میلیارد ریال به ذینفعان خبر داد و گفت: ماموریت اصلی ما برقراری آرامش و افزایش ضریب امنیت در کشور است و تلاش می‌کنیم این مسیر را با گام های بلندتری طی کنیم.

وی با برشمردن مأموریت‌های اجتماعی مجموعه صندوق تامین از همکاری صنعت بیمه و دولت قدردانی کرد و اظهار داشت: سرعت در امر خدمات رسانی از اولویت های جدی ما به شمار می‌رود و در همین راستا با افتخار اعلام می کنم که در حال حاضر هیچ زندانی بدهکار دیه ناشی از حوادث رانندگی در زندانهای کشور وجود ندارد.

جباری آمار دریافت کنندگان خدمات از صندوق تامین خسارت های بدنی را در طول پنج سال گذشته بالغ بر ۱۳۴ هزار فقره اعلام کرد و گفت: ارائه خدمات الکترونیک بدون نیاز به حضور زیان دیدگان از برنامه‌های توسعه‌ای و زیرساختی صندوق تامین خسارات بدنی به شمار می‌رود و بی تردید با در پیش گرفتن این سیاست، روند ارائه خدمات با سرعت بیشتری انجام خواهد پذیرفت.

بر اساس این گزارش علی جباری با قدردانی از حضور مقامات ارشد استانی و همچنین اعضای هیات عامل بیمه مرکزی مدیران عامل صنعت بیمه و مسئولان ذیربط اعلام کرد: با گسترش فعالیت‌های صندوق تامین خسارات بدنی در کنار خدمات بیمه‌ای نمره این صنعت به عدد بیست نزدیک خواهد شد.

در ادامه این نشست غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی با ابراز خرسندی از راه‌اندازی سرپرستی صندوق تامین خسارت بدنی در استان زنجان، فعالیت درخشان این صندوق را نتیجه همگرایی اهالی صنعت بیمه دانست و گفت: ارائه خدمت بی‌منت، سریع و دقیق در راس سیاست‌های بیمه‌ای است و همچنان در مسیر تسهیل‌گری و سرعت بخشی به خدمات بیمه‌ای تلاش خواهیم کرد.

وی رضایت دریافت کنندگان خدمات این صندوق را نشانه بارز توفیق سیاست گذاران و مجریان آن دانست و گفت: مردم ایران شایسته بهترین ها هستند و صنعت بیمه نیز باید تمامی توان خود را در این مسیر به کار گیرد.

گفتنی است در این آیین گشایش شعبه صندوق تامین خسارت‌های بدنی استان زنجان، معاون استاندار، معاون رئیس کل دادگستری استان، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و تنی چند از مقامات ملی و استانی با قدردانی از راه‌اندازی این شعبه در استان زنجان به طرح دیدگاه‌های خود پرداختند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =