بيمه ميهن

سرپرست بیمه میهن بر لزوم بهبود عملکرد، شناسایی پتانسیل‌های بیمه‌ای، جذب پرتفوی متوازن بیمه‌ای و ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران و نیز ایجاد شبکه فروش توانمند برای توسعه فروش تاکید کرد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه میهن؛ عبدالله رحیم لوی بنیس در نخستین سفر استانی به خراسانی رضوی رفت و از سرپرستی شعبه این شرکت در مشهد بازدید و با کارکنان و شبکه فروش و همچنین با مقامات شهرداری مشهد دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در بازدید از سرپرستی شعبه مشهد از نزدیک در جریان فعالیت های این شعبه قرار گرفت و با کارکنان شعبه صمیمانه به گفت‌وگو نشست و از تلاش‌های آنان در پیشبرد امور و اهداف شرکت قدردانی کرد.

سرپرست بیمه میهن بر لزوم بهبود عملکرد، جلب رضایت مشتریان، شناسایی پتانسیل‌های بیمه‌ای استان و استفاده از آنها، جذب پرتفوی متوازن بیمه‌ای و ارائه خدمات مطلوب به بیمه‌گذاران و نیز ایجاد شبکه فروش توانمند برای توسعه فروش تاکید کرد.

دیدارهای جداگانه با کارگزاری رسمی بیمه آرکا و منتخب نمایندگان بیمه

مدیرعامل کارگزاری رسمی بیمه آرکا بیمه رسان بارثاوا مجری قرارداد نظام مهندسی خراسان رضوی نیز با رحیم لو دیدار کرد و موضوع تفاهم نامه نظام مهندسی خراسان رضوی و بیمه میهن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در این نشست ابعاد مختلف تفاهم نامه منعقده و نحوه سرویس دهی به مهندسان ناظر ساختمان بررسی و راهکارهای پیشنهادی برای اجرای مطلوب آن ارائه شد.

گفتنی است بر اساس تفاهم نامه‌ای که سال گذشته فیمابین سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی و شرکت بیمه میهن منعقد شد، امکان صدور بیمه نامه مسئولیت مهندسین با شرایط ویژه برای مهندسان ناظر فراهم شده است.

بر اساس این گزارش، همچنین در دیدار و گفت‌وگوی نماینده شبکه فروش ونمایندگان استان با رحیم لو، مسائل و مشکلات نمایندگان و شبکه فروش هم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم ارایه شد.

سرپرست بیمه میهن در ادامه سفر خود به خراسان رضوی همچنین با مقامات شهرداری و اعضای شورای شهر مشهد نیز دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، فرصت‌های همکاری دوجانبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر لزوم توسعه همکاری‌ها در راستای استفاده از ظرفیت های طرفین تاکید شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =