عبداللهی

رییس اتاق تعاون ایران، گفت: مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خصوص تاسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران اتفاقی بزرگ در عرصه مدیریت تولید و عرضه انبوه مسکن است.

به گزارش ایبِنا، بهمن عبداللهی در حاشیه یکصد و هشتاد و سومین جلسه شورای عالی بورس و اوراق بهادار با اشاره به مصوبه شورا در خصوص تاسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران اظهار داشت: این یکی از مصوبات بسیار مهم چند ماه اخیر شورا بود، چون تامین و عرضه مسکن، یکی از مهم ترین مشکلات و بحران هایی است که در کشور با آن دست به گریبانیم.  

این عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار افزود: مصوبه شورای عالی بورس، در حقیقت، ساز و کاری است که به ما کمک می کند تا بتوانیم از همه منابع کشور، اعم از بخش خصوصی، تعاونی و بخش های عمومی و نیز آحاد مردم در جهت تولید، عرضه و تسهیل خرید مسکن برای مردم استفاده کنیم.

وی گفت: تسریع در راه اندازی بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، کمک بزرگی به عرضه و تولید مسکن در کشور خواهد کرد. عبداللهی تصریح کرد: مهم ترین نکته مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار در خصوص تاسیس بورس املاک، مستغلات و امتیازات ایران، فارغ از کلیات آن، این است که ۳۰ درصد سهام این بورس در اختیار آحاد مردم قرار می گیرد و آنها نیز می توانند در آن پذیره نویسی کرده و سهام دریافت کنند.

رییس اتاق تعاون ایران ادامه داد: این بورس که با توجه به پیش بینی ها، بسیار پُردر آمد و پر رونق خواهد بود، به لحاظ اقتصادی هم می تواند بسیار کمک مفیدی در راستای مسکن دار نمودن مردم ایفا کند.

وی افزود: به اعتقاد من و با توجه به فرصت حداکثر چهار ماهه ای که برای راه اندازی این بورس، در نظر گرفته شده، می توانیم منتظر اتفاقات بسیارخوبی در زمینه مدیریت تولید و عرضه و مسکن در کشور باشیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =