علی ربیعی

سخنگوی دولت گفت: در جلسه ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از مستاجرین تصمیمات جدی در قالب بسته حمایتی، بسته سیاستی و مالیات بر خانه‌های خالی گرفته شده که بزودی جزئیات آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش ایبِنا، علی ربیعی درباره بازار مسکن اظهار داشت: مسائل امروز بازار مسکن تابع بازارهای دیگر همچون کالا و ارزو همچنین نقدینگی انباشته شده و تمایل مردم به حفظ سرمایه است و حوزه مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هیچ وقت تعطیل نشده است.

وی افزود: گفته رییس جمهوری درباره اقدامات دولت در هفت سال گذشته، معطوف به سعی بیشتر دولت در اتمام پروژه های ناتمام و بدون خدمات و عمدتا در بافت‌های فرسوده است. بزرگترین عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بخش مسکن مهر صورت گرفته است. بیش از ۱ میلیون و سیصد هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم صورت گرفته است که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده اند و هزینه و زحمات زیادی برای ساخت تنها متحمل شده است.

ربیعی خاطرنشان کرد: طبق تصمیم دولت  سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی باید اراضی دولتی واقع شده در محدوده و حریم شهرها را برای بهره برداری به وزارت راه و شهرسازی واگذار کنند.

وی افزود: در جلسه ستاد اقتصادی نیز برای حمایت از مستاجرین تصمیمات جدی در قالب بسته حمایتی، بسته سیاستی و مالیات بر خانه‌های خالی گرفته شده که بزودی جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =