• ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴
  • کد خبر: 118476
بانک صادرات

بانک صادارت با انتشار گزارش شفاف سازی مالی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه ۹۹ و شش ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۹ از مثبت شدن تراز این بانک خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، بانک صادرات در اطلاعیه شفاف سازی صورت های مالی خود در سامانه کدال اعلام کرد :طی عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۹ از محل سود تسهیلات خود ۲۴.۹۳۸.۳۵۵ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۲۲.۳۱۵.۵۵۹ میلیون ریال سود سپرده پرداخت نموده است.

نکته ویژه این گزارش شفاف سازی این مساله است که اطلاعات مندرج در صورت های مالی بانک صادرات حاکی از این است که این بانک در دوره یک ماهه شهریور ماه ۹۹ تراز مثبت ۱۲ درصد را ثبت کرده است که نشان می دهد وضعیت گردش مالی در این بانک در شرایط مطلوبی قرار دارد.

عملکرد ۶ ماهه «وبصادر»

بر اساس این گزارش بانک صادرات با سرمایه ثبت شده ۱۷۵.۳۵۳.۹۷۲ میلیون ریال طی عملکرد ۶ ماهه سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۹ از محل سود تسهیلات مبلغ ۱۰۰.۵۸۹.۸۰۰ میلیون ریال درآمد داشته و مبلغ ۱۰۴.۴۶۱.۵۹۳ میلیون ریال سود سپرده پرداخت کرده است.

در عین حال وضعیت اطلاعات مندرج در شفاف سازی مالی صورت گرفته از سوی بانک صادرات مشخص می کند که این بانک طی عملکرد تجمیعی دوره شش ماه نیز تراز مثبت  ۴ درصد را ثبت کرده است.

آخرین وضعیت صورت های مالی بانک صادرات

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =