آرم بانک ملی ایران

پس از شرکت در جشنواره "با هپ رویاهاتو بساز"، با دعوت از دوستانتان برای نصب اپلیکیشن هپ، در جایزه باران کانون جوانه های بانک ملی ایران شرکت کنید.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی، جشنواره اپلیکیشن هپ با شعار با هپ رویاهاتو بساز که تا ۲۰ دی ماه تمدید شده بود به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود و نوجوانانی که اپلیکیشن هپ را از سایت بانک ملی ایران، کافه بازار، مایکت، چارخونه و یا از طریق ارسال عدد ۲ به شماره ۱۰۰۰۰۵۵۶۶ دریافت و نصب کرده‌اند، جوایز خود را که شامل کمک هزینه خرید چهار عدد کنسول بازی PS۴ هر کدام به ارزش ١۰۰ میلیون ریال، کمک هزینه خرید ١٠ عدد گوشی تلفن همراه هر یک به ارزش ۶۰ میلیون ریال و کمک هزینه خرید ٥٠ عدد ساعت هوشمند هر یک به ارزش ۱۰ میلیون ریال است دریافت خواهند کرد.

اما در جایزه باران جدید کانون جوانه ها، افرادی که پیج کانون جوانه ها در اینستاگرام را دنبال کرده باشند، پس از نصب اپلیکیشن هپ می توانند با کامنت کردن کد معرف خود در این اپلیکیشن و منشن کردن یکی از دوستانشان در قرعه کشی ۶ جایزه ۵ میلیون ریالی نیز شرکت نمایند.

لازم به ذکر است، کد معرف دارندگان هپ با عنوان «دعوت از دوستان» در قسمت پروفایل قابل دسترسی است و مهلت شرکت در این مسابقه نیز با پایان یافتن جشنواره رویاهاتو بساز به اتمام خواهد رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =