بانک کشاورزی

شرکت داریو لبن یزد با حمایت بانک کشاورزی در زمینی به مساحت حدودا ۲۷۰۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری مدیران بنام در صنعت لبنیات کشور در شهرستان ابرکوه استان یزد بنا شده است.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، یزد نخستین شهرجهانی ایران و یکی از شهرهای نمونه خشتی جهان است که همواره به عنوان صاحب یکی از درخشان ترین میراث صنعتی و فرهنگی در دل کویر در ادوار مختلف تاریخی ایران مطرح بوده است.

شرکت داریو لبن یزد یکی از هزاران شرکت تولیدی است که با حمایت بانک کشاورزی در زمینی به مساحت حدودا ۲۷۰۰۰ مترمربع و با سرمایه گذاری مدیران بنام در صنعت لبنیات کشور در شهرستان ابرکوه استان یزد بنا شده  و در فاز اول به تولید انواع پنیر ، پودر آب پنیر و شیرخشک می پردازد .

شروع بهره برداری از این پروژه و دریافت روزانه ۲۰۰ تن شیر باعث رونق بخش دامداری و کشاورزی روستاها و دامداری های شهرستان خواهد شد و زمینه اشتغال را برای ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم در منطقه فراهم خواهد کرد.

این گزارش می افزاید : کل سرمایه گذاری این پروژه حدودا ۶۰۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانک کشاورزی و مابقی توسط  سرمایه گذاران بخش خصوصی تامین خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =