بانک توسعه تعاون با تمام ظرفیت، در خدمت اشتغال استان کرمان است

مدیرعامل بانک توسعه تعاون که در سفر به استان کرمان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را همراهی می‌کرد، از طرح‌های تعاونی و اشتغال‌زایی در این استان بازدید کرد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت‌الله مهدیان که به همراه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاون به استان کرمان سفر کرده بود، در جریان این سفر طی بازدید از طرح‌های تعاونی و اشتغال‌زایی استان کرمان گفت: بانک توسعه تعاون با ارائه محصولات مختلف در حوزه بانکداری و تخصیص تسهیلات اعتباری مختلف در خدمت همه مردم ایران خصوصاً تعاون گران و مردم شریف استان کرمان است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین به همراه محمدجواد کبیری معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از واحدهای متعدد تعاونی و تولیدی استان کرمان بازدید کرد و در جریان پیشرفت امور و چالش‌های این واحدها قرار گرفت.

در این سفر همچنین نشست مشترک مدیرعامل بانک توسعه تعاون با هیئت‌رئیسه و اعضای اتاق تعاون استان کرمان نیز برگزار شد که در این جلسه به بحث و تبادل‌نظر در خصوص ضرورت تعامل و گسترش همکاری‌های چندجانبه بانک توسعه تعاون و بخش تعاون پرداخته شد. تعدادی از تعاونی‌های اتاق تعاون در این نشست، مشکلات خود را در حضور مدیرعامل بانک توسعه تعاون مطرح نموده و در این خصوص راهکارهای مقتضی به ایشان ارائه شد.

مهدیان در بخش دیگری از نخستین روز از سفر به استان کرمان با حضور در نشست مشترک با استاندار کرمان، در همراهی با معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسائل کلان اقتصادی در استان کرمان را موردتوجه و بررسی قراردادند.

مهدیان در این جلسه تأکید کرد: بانک توسعه تعاون با تمام ظرفیت‌های موجود خود، در خدمت اشتغال استان می‌باشد. گفتنی است، این جلسات با حضور پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و حسن‌پور رئیس مجمع نمایندگان استان برگزار شد. این گزارشات می‌افزاید مدیرعامل بانک توسعه تعاون با حضور در شعبه مرکزی کرمان، از تندیس سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی در شعبه کرمان این بانک پرده‌برداری کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =