پست بانک

به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) دکتر شیری از زحمات و تلاشهای اعضای هیات مدیره، معاونین، مدیران امور، مشاوران و روسای ادارات کل ستادی و مناطق تهران با رعایت پروتکلهای بهداشتی، تقدیر به عمل آورد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پست‌بانک ایران، در این جلسه، دکتر شیری با تبریک ولادت حضرت علی (ع) گفت: با تلاش مجموعه مدیران، منابع مؤثر بانک از رشد ۷۱ درصدی برخوردار شد که بخش عمده‌ی آن جزو منابع ارزان‌قیمت بود و این اتفاق در نظام بانکی کم‌نظیر است.

مدیرعامل پست‌بانک ایران اظهار داشت: رشد ۱۸۵ درصدی چکهای واگذاری از دیگر دستاوردها و رخدادهای بسیار مهمی بود که با برنامه ریزی صورت گرفته محقق و موجب افزایش ۸۳ درصدی درآمدهای غیر مشاعی بانک شده است.

وی در ادامه افزود: در بخش وصول مطالبات، نسبت مطالبات غیر جاری ۵/۶ درصد هدف‌گذاری شده بود که این هدف در سوم اسفندماه سال جاری محقق شد. همچنین مدیریت مطلوب ابزارهای الکترونیکی و اینترنتی در ارائه خدمات بانکی نشان‌دهنده‌ی رویکرد منسجم و هماهنگ مجموعه مدیران و کارکنان در همسوئی با اهداف و برنامه های بانک است.

دکتر شیری بیان داشت: عملکرد پست‌بانک ایران در دو سال اخیر با جهش همراه بوده و در سال ۱۴۰۰ باید نسبت به سال جاری گامهای مؤثرتری برداشته شود که این مهم مستلزم تلاش و همت دوچندان همه مدیران و کارکنان بانک است.

دکتر شیری همچنین در جلسه تقدیر از مشاوران بانک گفت: سازمانها و مجموعه های بزرگ را نمی‌توان به‌تنهایی اداره کرد و در این میان، نقش مجموعه مدیران در پیشبرد سیاستها و اهداف بسیار حائز اهمیت بوده و مشاوران در بخشهای مختلف به‌عنوان بازوان مدیران ارشد در پیشبرد اهداف و برنامه های کلان بانک کمکهای شایانی می نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =