جشنواره رفاه ملی

برنده دومین مرحله قرعه کشی هفتگی جشنواره «رفاه ملی» بانک ملی ایران با جایزه ویژه خودرو برلیانس مشخص شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، امروز پنج شنبه ۷ اسفند ماه مصادف با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر و با حضور نمایندگانی از بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد، قوه قضائیه، فروشگاه رفاه و جمعی از خریداران ، دومین مرحله از قرعه کشی هفتگی جشنواره «رفاه ملی برگزار و مرجان شاطرپور از اصفهان با شماره کارت ۷۵۲۹۴*****۶۰۳۷۹۹ و با یک تراکنش برنده خوش شانس این مرحله از جشنواره شد.

گفتنی است در این مراسم جایزه محمود بوالحسنی از استان لرستان ، برنده خوش شانس هفته گذشته این جشنواره، اهدا شد. جشنواره رفاه ملی در پی تفاهم فی مابین بانک ملی ایران و فروشگاه های زنجیره ای رفاه از ۱۲ بهمن ماه همزمان با دهه مبارکه فجر در سراسر کشور آغاز و تا پایان ۱۲ فروردین ماه سال آینده ادامه خواهد داشت.

در قرعه کشی این مرحله تمامی خریدارانی که از ۲۹ بهمن ماه تا ۶ اسفند ماه سال جاری با کارت های نقدی و بن کارت بانک ملی ایران از فروشگاه های رفاه خرید کردند، شرکت داده شدند.

گفتنی است هموطنان می توانند برای شرکت در دور جدید قرعه کشی این جشنواره و بهره مندی از جوایز آن از تاریخ ۷ بهمن ماه نسبت به خرید کالا با کارت های نقدی و بن کارت بانک ملی ایران از فروشگاه های زنجیره ای رفاه اقدام کنند تا با برنده شدن از جوایز آن بهره مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =