بانک کشاورزی

جلسه مشترک وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمان، نماینده مردم این استان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی با هدف رفع مشکلات کشاورزان منطقه برگزار شد.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، این جلسه ، صبح روز سه شنبه ۱۲ اسفند در بانک کشاورزی برگزارشد و طی آن مشکلات کشاورزان و تولید کنندگان و خسارت دیدگان از بلایای طبیعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

این گزارش می افزاید : دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، در این نشست مشترک، خواستار حمایت بیشتر از کشاورزان خسارت دیده کشور از جمله استان کرمان شد. همچنین دکتر علی زینی وند استاندار کرمان و منصور شکرالهی نماینده مجلس شورای اسلامی با تبیین شرایط منطقه جنوب کرمان و تنگناهای موجود، درخواست ها و پیشنهاد هایی را برای حل و فصل مشکلات کشاورزان مطرح کردند .

بر اساس این گزارش ، روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی اعلام کرد بانک کشاورزی درخدمت کشاورزان است و مدیران این بانک با همه وجود تلاش می کنند به کشاورزان کمک کنند. وی افزود: از همه ابزارهای قانونی برای مدارا با تولید کنندگان سود خواهیم برد .

دکتر داور ماهی کار رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی نیز بانک کشاورزی را خانه و ماوای کشاورزان معرفی و با تشریح ظرفیت های بانک کشاورزی برای خدمت رسانی به کشاورزان و تبیین مقررات و قوانین حقوقی مصوب ، راهکارهایی را برای بهبود شرایط تولید کنندگان مطرح کرد.

در پایان این جلسه که دو ساعت به طول انجامید، مهندس فرهاد فنودی و دکتر رضا حسینی دیگر اعضای هیات مدیره نیز حضور داشتند و قرار شد راهکارهایی برای بهبود شرایط تولید در منطقه ارائه و اجرایی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =