ارائه خدمات ویژه ارتباطی ایمنی به بانک ها + فیلم

رییس سازمان فناوری اطلاعات گفت: امکان ارائه خدمات اختصاصی ارتباطی برای نظام پولی و بانکی کشور در بستر امن وجود دارد.

نصرالله جهانگرد در گفتگو با خبرنگار شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا) تصریح کرد: انبوه خدمات و سرویس هایی که در بستر الکترونیکی در اختیار کاربران قرار می گیرد بعد از اینکه متولد شدند، مهمترین چیزی که برای کاربران اهمیت دارد میزان ایمنی و اهمیت مبادله است.

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران اظهارداشت: متخصصان IT و شبکه و متخصصان حوزه های دیتابیس و نرم افزاری در بُعد امنیت نرم افزارها، پایگاه داده ها، محیط انتقال و ابزارها بیشترین همت را باید داشته باشند و مدیران تصمیم گیر در بانک ها توجه داشته باشند که سرویس ها و خدمات موضوع بسیار کلیدی است.

جهانگرد ادامه داد: انتظار می رود که بتوانیم در سبد خدماتی که برای مردم فراهم می شود به صورت کامل ایجاد اطمینان شود و برقراری ایمنی آن به تایید برسد.

وی افزود: خوشبختانه شبکه ارتباطی کشور امروز امکان ارائه یک بستر ایمن و امن را برای مبادله به صورت اختصاصی برای نظام پولی و بانکی کشور دارد.

رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: بقیه تلاش ها باید در بستر دیتابیس و نرم افزاری صورت بگیرد و در ترکیب این دو بخش، سبد خدمات برای مردم ارائه شود.

به گفته جهانگرد، در حوزه ارتباطات در کشور برای بانک ها امکان اینکه در سراسر کشور در هر شعبه و یا در هر شرایطی به صورت سیار هم برای مشترکین امکان ارائه خدمت فراهم شود، امکانپذیر است.

برای مشاهد فیلم گفتگو اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =