غلامحسین محسنی اژه‌ای

معاون اول قوه قضاییه از برنامه بانک مرکزی برای پرداخت وجوه سپرده‌گذاران موسسه کاسپین تا سقف ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش ایبِنا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای با اعلام پرداخت وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف ۲۰ میلیون تومان، افزود: موسسه کاسپین، مجموعه ای از چند تعاونی بود که در این موسسه تجمیع شد.

معاون اول قوه قضاییه اظهارداشت: بر اساس تعهد بانک مرکزی، وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف ۲۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه کاسپین متعهد شد مطالبات مردم را تامین و پرداخت کند، گفت: در این زمینه کوتاهی ها و قصوری از طرف برخی افراد، منجر به طرح شکایات مردم شده است. معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد:‌ هم اکنون این شکایات در دست رسیدگی است.

محسنی اژه ای گفت: سپرده گذاران در موسسه کاسپین مبالغی از یک میلیون تا میلیاردی سپرده گذاری کرده اند که قرار است مبالغ زیر یک میلیون تا سقف ۲۰ میلیون تومان به سپرده گذاران پرداخت شود.

وی تصریح کرد:‌ به عنوان نمونه فردی که یک میلیون تومان در این موسسه گذاشته تا سود بگیرد و حالا درگیر گرفتاری شده باید پولش را بگیرد، چون تامین یک تا دو سه میلیون آنقدر هم دشوار نیست.

معاون اول قوه قضاییه درباره آخرین پیگیری ها در این زمینه افزود: قرار شد بانک مرکزی سپرده های تا سقف ۲۰ میلیون تومان را بپردازد، ضمن اینکه باید برای سپرده گذاری های بیش از این مبلغ تامین اعتبار شود که به تدریج به سپرده گذاران پرداخت شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =