محسن بیگلری

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس گفت: زمانی‌که بانک صنعت و معدن طرح رونق تولید را در اولویت فعالیت های خود قرار می دهد این امر به معنای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن افزود: در دوره مدیریت جدید با درایت و مدیریت قوی مسائل و مشکلاتی که در روابط خارجی وجود داشت در حوزه بانکی و خصوصا بانک صنعت و معدن به خوبی رسیدگی و حل شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در حال حاضر بانک صنعت و معدن یکی از بهترین بانک های کشور است که توانسته است در چند سال اخیر مشکلاتی را که در صنعت، تولید و ارتباط آنها با نظام پولی و بانکی وجود داشت برطرف کند و در این حوزه بسیار موفق عمل کند، ضمن اینکه بنده نیز از عملکرد بانک به عنوان عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بسیار راضی هستم.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: ما در حوزه تولید و صنعت کشور موانع و مشکلاتی داریم و در این میان نباید تمام مسئولیت های رفع موانع تولید را بر دوش بانک صنعت و معدن قرار دهیم بلکه اگر بانک های دیگر نیز به اندازه بانک صنعت و معدن به فعالیت های سازنده درخصوص اعطای تسهیلات به صنعت کشور بپردازند به طور قطع بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: بانک صنعت و معدن با تدوین برنامه راهبردی کارامد جایگاه خویش را در بین بانک های کشور تثبیت کرده است و امیدوارم بیش از پیش به فعالیت‌های هوشمندانه و ارزنده خود ادامه دهد و روز به روز موفق‌تر از گذشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =