بانک قوامین

معاون فناوری و اطلاعات بانک قوامین گفت: این بانک با توسعه بانکداری الکترونیک از سال گذشته و استمرار این روند در سال جاری توانسته در بین بانک‌های خصوصی به رتبه پنجمین بانک برتر دست یابد.

بهزاد صفری در گفتگو با خبرنگار ایبِنا با بیان این مطلب افزود: بانک قوامین با توسعه حوزه بانکداری الکترونیک در سال ۹۵ دستاوردهای خوبی در این حوزه داشته و این روند رشد را در سال ۹۶ نیز ادامه می‌دهد.

وی تصریح کرد: این بانک در سال گذشته با گسترش شبکه خودپردازهای خود توانست در حوزه تعداد ابزار پذیرندگی خودپرداز با حدود ۱۷۰۰ دستگاه در بین بانک‌های خصوصی بر سکوی دوم قرار گیرد.

صفری ادامه داد: بانک قوامین همچنین در بحث تعداد تراکنش شتابی در سال ۹۵ به رتبه پنجم در بین بانک‌های خصوصی دست‌یافت و تمرکز خود را نیز در سال ۹۶، افزایش کیفیت خدمات این بانک در بخش الکترونیک قرار داده است.

معاون فناوری و اطلاعات بانک قوامین اظهارداشت: این بانک در سال ۹۶ به نسبت سال ۹۵ با افزایش ۴۰ درصدی تراکنش‌های شتابی مواجه بوده و امیدواریم با استمرار این روند سال ۹۶ سال افزایش کیفیت سرویس‌های بانکداری الکترونیک در این بانک باشد.

صفری با اشاره به کاهش ۵۵ درصدی تراکنش‌های ناموفق در این بانک گفت: میزان تراکنش‌های موفق این بانک در سال گذشته ۹۸.۷ درصد بوده و امسال با ۵۵ درصد کاهش به ۹۹.۵ درصد رسیده و میزان تراکنش‌های ناموفق در این بانک روند کاهشی دارد.

وی از رونمایی محصولات جدید بانک قوامین خبر داد و گفت: به‌زودی پورتال جدید و نسخه نوین همراه بانک قوامین با خدمات متنوع رونمایی می‌شود و همچنین خدمات جدید ازجمله صدور کارت‌های اعتباری و سایر محصولات به سبد خدمات الکترونیک این بانک افزوده می‌شود.

معاون فناوری و اطلاعات بانک قوامین از آغاز ارائه کارت‌های اعتباری خبر داد و اذعان داشت: این بانک در ماه‌های آتی با فراهم کردن زیرساخت‌ها ارائه کارت‌های اعتباری ازجمله یارا کارت به متقاضیان را آغاز می‌کند.

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 2
  • غیر قابل انتشار: 0
  • جمال الدین شیخی IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
    0 0
    واقعا" بانک قوامین یکی از بهترین و موفق ترین بانک ها در بین همه بانکهای خصوصی و دولتی در این نظام هستند

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =