• ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  • کد خبر: 72458
کوثر

نخستین جلسه از سلسله نشست های رشد و نوآوری موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ نخستین جلسه از سلسله نشست های رشد و نوآوری موسسه اعتباری کوثر با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل، قاسم شیرکوند مدیر شعب استان تهران، مصطفی امجدیان رئیس مرکز تحول استراتژیک و کارشناسان و متصدیان فناوری اطلاعات استان تهران برگزار شد.

جوادفهیمی پور قائم مقام مدیرعامل موسسه در این جلسه با بیان اینکه سازمان ها با رسالت و هدف خاصی تشکیل می شوند که ماندگاری آنها در گرو موفقیت های کسب شده است، گفت: هر چند برخی سازمان ها همچون بانک ها  و موسسات اعتباری با اهداف از پیش تعیین شده و تعاریف مشخص شده تشکیل می شوند ولی پس از آغاز فعالیت به منظور پاسخگویی به نیازها و توسعه کسب و کار،  اهداف بسیارِ دیگری را برای خود تعیین می کنند که باید در جهت تحقق آنها گام بردارند.

قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: تعیین هدف شرایطی دارد که گاهی اوقات می بایست از قبل، در شرایط مکانی و زمانی خاص و در بُعد خرد و کلان مدنظر قرار گیرد. البته این موضوع را نیز باید در نظر داشت که هر هدفی را نمی توان انتخاب کرد و باید ابزار لازم برای رسیدن به هدف در اختیار باشد و آمادگی لازم را نیز برای دستیابی آن کسب نمود.

عضو هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر ضمن برشمردن انواع سرمایه های شناسایی شده در سازمان ها، اظهار داشت: نیروی انسانی کارآمد، جزو برترین و بهترین سرمایه هایی است که تا کنون شناسایی شده و سرمایه عظیمی است که اگر از آن به خوبی استفاده نشود، سازمان ها دچار مشکلات عدیده ای خواهند شد.

 وی با اشاره به سرعت شتابان پیشرفت تکنولوژی و اهمیت خلاقیت و نوآوری برای سازمان ها در بازار رقابتی تاکید کرد: نیروی انسانی تحصیلکرده، جوان و آشنا به دانش روز، با ارائه آموزش های پیش و بدو خدمت باید به سمتی سوق داده شود که بتواند حداکثر استفاده و بهره برداری را از توانمندی های خود در جهت تحقق اهداف سازمانی داشته باشد.

 فهیمی پور خاطرنشان کرد: در خلق نوآوری ها، کارکنان باید پیش قدم شوند و با تجهیز خود به دانش روز، به سمت اهداف از پیش تعیین شده و تحقق شعار "آینده از آن ماست" که در حال حرکت به سمت آن هستیم، با تلاش و همت مضاعف گام بردارند.

مصطفی امجدیان رئیس مرکز تحول استراتژیک موسسه اعتباری کوثر نیز در ادامه ضمن برشمردن اهداف برگزاری سلسله نشست های رشد و نوآوری در سطح موسسه گفت: هدف اصلی تشکیل این نشست ها، بهره برداری از سرمایه های فکری سازمان است.

وی با بیان اینکه تلاش شما عزیزان است که می تواند هم سازمان را متحول نماید خاطرنشان ساخت: لازمه این مهم این است که بیش از گذشته به یکدیگر اعتماد کنیم و تلاش مضاعفی داشته باشیم و فکر نکنیم کار رشد و تحول باید حتما از خارج سازمان تزریق شود، بلکه با تاکید بر داشته های خود، ظرفیت های خود بشناسیم.

قاسم شیرکوند مدیر شعب استان اظهار داشت: مرکز تحول استراتژیک موسسه در نظر دارد از طریق برگزاری این نشست ها، در گام نخست از ظرفیت بالقوه و ایده های همکاران در بحث بانکداری الکترونیک و بهره برداری از فین تک ها استفاده کند.

شیرکوند تصریح کرد: فین‌ تک اشاره ‌ای به اپلیکیشن‌های جدید، فرایندها، محصولات و مدل‌های کسب ‌وکار جدید در صنعت خدمات مالی است که موجب تحولی عظیم در حوزه بانکداری شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =