• ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • کد خبر: 73511
مسعود خوانساری

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع . معدن اتاق تهران، بحث سود بانکی، ارز و یارانه ها و از همه مهم تر قشر بزرگ بیکار در کشور را از جمله مهم ترین مشکلات دولت و بخش خصوصی در چهار سال آینده اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، مسعود خوانساری صبح امروز و در نشستی صمیمانه با خبرنگاران، ضمن تقدیر از رسانه ها برای انعکاس اخبار اتاق بازرگانی تهران، گفت: خوشبختانه کابینه دولت دوازدهم معرفی شد و رای گیری برای تشکیل کابینه جدید از فردا آغاز می شود.
وی افزود: چهار سال آینده، سال های سختی است؛ با وجودی که برجام امضا شد ولی هنوز مشکلاتی موجود است.

رییس اتاق تهران ادامه داد: در چهار سال آینده هم دولت و هم بخش خصوصی مشکلات فراوانی دارند و رسانه ها نقش مهمی در انعکاس مشکلات و ارائه راه حل برای آن دارند.
خوانساری از رسانه ها خواست تا خواسته های بخش خصوصی را به دولت منعکس کنند.
علاالدین میرمحمد صادقی عضو پیشکسوت اتاق بازرگانی ایران و تهران نیز در این نشست در سخنانی تاکید کرد: با لطف هیات رییسه اتاق بازرگانی، صندوق قرض الحسنه خبرنگاران تشکیل شد و این کار مقدمه ای برای کارهای بزرگتر است.
وی پیشنهاد کرد که یک تعاونی در اتاق تهران برای حمایت از خبرنگاران تشکیل شود.

خوانساری در پایان این نشست و در واکنش به برخی اظهارنظرها مبنی بر اینکه اتاق تهران نقشی در مشاوره به دولت برای انتخاب وزرا نداشته است، گفت: از نظر ما بهترین گزینه برای  وزارت صنعت، معدن و تجارت، شریعتمداری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =