خامسی

شهردار مشهد نگاه سیستم بانکی به توسعه کشور و شهر مشهد را مثبت ارزیابی کرد.

قاسم تقی‌زاده خامسی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات درباره همکاری بانک ها برای توسعه شهری، اظهار داشت: خوشبختانه بانک ها با شهرداری ارتباط خوبی دارند.

وی با تقدیر از فعالیت ها و اقدامات محسن نوربخش، رییس کل اسبق بانک مرکزی، افزود: در حال حاضر بانک ها با استقبال از طرح ها، تمایل زیادی برای همکاری در پروژه های توسعه شهری دارند.

شهردار مشهد گفت: سیستم بانکی نگاه مثبتی به توسعه کشور دارد و ما هم در کنار سیستم بانکی به دنبال توسعه شهر مشهد و کشور هستیم.

به گزارش ایبِنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح روز شنبه ششم آبان ماه با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

در بخش بین الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه ای» است، شرکت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =