.

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل از پرداخت دو هزار و۱۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در هفت ماه ابتدایی سال جاری به متقاضیان خبر داد.

امین جوادی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات در خصوص میزان تسهیلات پرداختی این موسسه در نیمه ابتدایی سال جاری گفت: در موسسه ملل بر اساس سیاست گذاری هیات مدیره به صورت سبدی تسهیلات فعالیت می کنیم و در هر بخشی که پرداخت تسهیلات به نفع اقتصاد ملی باشد، ورود می کند.

وی افزود: سرمایه گذاری در صنایع تولیدی، خدماتی و در هر بخشی که سرمایه گذاری درآن به نفع اقتصاد ملی باشد، مشارکت خواهیم کرد. جوادی اظهارداشت: موسسه اعتباری ملل در حدود ۷۶ درصد منابع خود را به پرداخت تسهیلات اختصاص داده و این موسسه در ۷ ماه ابتدای سال جاری دو هزار و ۱۰۰ فقره تسهیلات ازدواج بر اساس سهمیه ای که بانک مرکزی برای این موسسه تعیین کرده بود وام ازدواج پرداخت کرده است.

به گزارش ایبِنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح روز شنبه ششم آبان ماه با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

در بخش بین الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه ای» است، شرکت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =