مجید قصوریان جهرمی

مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: تعیین تکلیف کالاهای قاچاق کشف شده موجود در انبارهای سازمان پس از صدور رای قوه قضاییه خواهد بود.

جمشید قسوریان جهرمی در بازدید از غرفه ایبِنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات درباره تعیین تکلیف کالاهای متروکه و قاچاق موجود در انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اظهارداشت: کالاهای موجود در انبار سازمان به دو بخش تقسیم می شود که یک بخش کالاهای متروکه است که به دلیل زمان بر بودن تعیین تکلیف این کالاها، مدت زمان بیشتری در انبار خواهد ماند.

وی ادامه داد: اما بخش دیگر کالاهای قاچاق هستند که تا احکام قضایی درباره آنها صادر نشود، نمی توان درباره آن تصمیم گیری کرد.

مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: البته در صورتی که این کالاها سریع الفساد باشد، تصمیم گیری درباره آنها سریعتر خواهد بود.

به گزارش ایبِنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از صبح روز جمعه پنجم آبان ماه با شعار «رسانه های آزاد؛ انسجام اجتماعی، پیشرفت ملی» در مصلی امام خمینی آغاز به کار کرد و تا ۱۲ آبان همه روزه از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه تا ۲۰ و ۳۰ دقیقه دایر خواهد بود.

آیین رسمی گشایش این نمایشگاه نیز صبح روز شنبه ششم آبان ماه با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار شد. در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات و خبرگزاری ها، نمایندگان ۹۴۰ رسانه در قالب ۶۰۰ غرفه در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور دارند.

در نمایشگاه امسال نشریات استانی و محلی در کنار مؤسسات بزرگ مطبوعاتی، روزنامه‌ها و پایگاه‌های خبری به ارائه محصولات رسانه‌ای خود می‌پردازند و در ۷ روز برگزاری نمایشگاه سعی می‌کنند با مخاطبان خود تعامل بیشتری برقرار کنند.

در بخش بین الملل نمایشگاه، روزنامه نگارانی از ۴ قاره به نمایشگاه آمده اند و در نشست‌های تخصصی که موضوع اصلی آن «تعامل رسانه ای» است، شرکت می‌کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =