بانک صادرات ایران

رییس کل بانک مرکزی طی مراسمی که به مناسبت تقدیر از ١١ بانک مشارکت کننده در "طرح ضربتی اعطای وام ازدواج" در بانک مرکزی برگزار شده بود، با اهدای لوح تقدیر از سیاوش زراعتی، تجلیل کرد.

به گزارش ایبِنا، رییس کل بانک مرکزی طی مراسمی که به مناسبت تقدیر از ١١ بانک مشارکت کننده در "طرح ضربتی اعطای وام ازدواج" در بانک مرکزی برگزار شده بود، در حضور وزیر ورزش و جوانان، دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، نایب رییس به همراه برخی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها با اهدای لوح تقدیر از سیاوش زراعتی، به پاس تلاش های ارزشمند در پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه، تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، ولی ا... سیف در این لوح خطاب به وی آورده است:
"جناب آقای سیاوش زراعتی، مدیرعامل بانک صادرات ایران


خدای یگانه را شاکریم که زمینه همکاری با شما نیک اندیش را برای گشودن گره ای از گره های جوانان این مرز و بوم فراهم نمود تا در جوار همیاری تان دریچه ای رو به امید برای هموطنان مان بگشاییم. از این رهگذر لازم می دانم از جنابعالی، مدیران و کارکنان دست اندرکار طرح ضربتی اعطای وام ازدواج در بانک صادرات ایران بابت تلاش های ارزشمند، قدردانی و حق شناسی کنیم".

 در بخش دیگری از این لوح آمده است: "به لطف پروردگار و به مدد قدرت همیاری و اهتمام نظام بانکی و بانک مرکزی، «طرح ضربتی اعطای وام ازدواج» از مرداد ماه تا مهر ماه سال ١٣٩٦، به صورت موثر و موفقیت آمیز اجرا شد که موجبات رضایتمندی زوج های جوان و خانواده های عزیز هموطن را فراهم نمود.

بدون شک در اجرای این طرح، معنای حقیقی اتحاد و همدلی در پیشبرد اهداف نیک، جلوه گر است که به همت و نیت خالصانه مدیران عامل و همکاران محترم شبکه بانکی کشور عملی شد و فراغ خاطر همگان را در این طرح عظیم به همراه داشت."


شایان ذکر است، شعب بانک صادرات ایران طی ٦ ماهه اول سال ١٣٩٦، در سراسر کشور، قریب به ١٠٤ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به ارزش بیش از  ١٠هزار و ٧٩٦ میلیارد ریال به زوج‌های جوان پرداخت کرده و این در حالی است که پرداخت سریع وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در شعب بانک صادرات ایران در صورت تکمیل پرونده، به صورت روزانه قابل اجرا است و در اکثر شعب صف انتظاری وجود ندارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =