• ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰
  • کد خبر: 77313
طرح

با ارزش ترین شرکت های بورس و فرابورس برای دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۹۶ مشخص شدند.

به گزارش ایبِنا، به نقل از تسنیم،  شرکت های بزرگ بورس و فرابورس تا پایان مهرماه امسال معرفی شدند که بر اساس این آمار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با ارزش بازار ۲۵۰ هزار میلیارد ریال همچنان جایگاه خود را در صدر جدول بزرگان بازار سهام حفظ کرد.

بر اساس آمار ارائه شده، شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان با ۱۶۷ هزار و ۸۵۰ میلیارد ریال و مخابرات ایران با ۱۲۸ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال نیز در رتبه‌های دوم و سوم بزرگترین شرکت‌های بورسی قرار گرفت.

رتبه های سوم تا ششم

همچنین شرکت صنایع مس ایران با ۱۰۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال، معدنی و صنعتی گل گهر با ۸۳ هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال، گسترش نفت و گاز پارسیان با ۸۱ هزار و ۷۲۹ میلیارد ریال در رتبه‌های سوم تا ششم ایستاد.

با ارزش ترین شرکت های فرابورسی

علاوه بر این شرکت پتروشیمی مارون نیز با ارزش بازار ۱۲۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال همچنان درصدر بزرگترین شرکت‌های فرابورسی قرار دارد و پتروشیمی زاگرس با ۵۲ هزار و ۶۵۶ میلیارد ریال و هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه ۴۱ هزار و ۶۹۸ میلیارد ریال در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

افزون بر این شرکت‌های فولاد هرمزگان جنوب، ذوب آهن اصفهان،   پتروشیمی امیر کبیر، تولید نیروی برق دماوند و بانک آینده در مکان‌های سوم تا هشتم برترین شرکت‌های فرابورسی ایستادند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =