بانک صادرات ایران

مدیر عامل بانک صادرات ایران در پی حادثه تلخ زمین‌ لرزه پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش ایبِنا،

بسمه تعالی

«انالله و اناالیه راجعون»

«از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت موثر باشند درخواست می کنم؛ که به یاری آسیب دیدگان بشتابند.»                                                                                                                         مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

وقوع حادثه غم بار زلزله در غرب کشور که موجبات جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز کشورمان در استانهای غربی بخصوص استان های کرمانشاه و ایلام را بدنبال داشته است، باعث تاسف بسیار و اندوه فراوان شد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه غم انگیز به ملت شریف ایران بویژه خانواده های بزرگوار و مصیبت دیده استان های کرمانشاه و ایلام، از درگاه حضرت باریتعالی برای شادی روح از دست رفتگان آرامش ابدی و برای مصدومان حادثه، شفای عاجل مسألت دارم. باشد که ایزد منان صبر و شکیبایی تحمل این مصیبت و کاهش آلام را به تمامی مصیبت دیدگان عطا فرماید. بی تردید مردم غیور و قهرمان استانهای غربی که در دوران دفاع مقدس، تصویری زیبا از رشادت مردم این سرزمین را به منصه ظهور رساندند، با همدلی و همبستگی ملت ایران، این روزهای سخت را نیز پشت سر خواهند گذاشت.

اقتدا به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و آموزه های دینی و مذهبی، ما را برآن می دارد تا در این لحظات سخت، بیش از پیش در کنار هم و دست در دست هم امواج این حادثه و بلا را که ابتلا و آزمایش الهی را در دل خود پنهان داشته، فرو بنشانیم و به یاری هم بشتابیم.

در این حادثه تلخ و تأسف بار بانک مردمی صادرات ایران نیز خود را مسئول می داند تا با یاری رسانی همکاران انسان دوست و غیور خود در سراسر کشور و با اهداء کمک های نقدی، بخشی از آلام این عزیزان را بکاهد و به نحوی در سبک کردن بار این مصیبت و جبران خسارات وارده موثر باشد.

ره نیک مردان آزاده گیر                                     چو ایستاده ای، دست افتاده گیر

سیاوش زراعتی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =