بورس کالا

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز میزبان عرضه ۱۸ هزار تن تختال شرکت فولاد خوزستان و ۴ هزار و ۴۰۰ تن انواع ورق گرم شرکت فولاد مبارکه اصفهان است.

به گزارش ایبِنا، همچنین ۱۰ هزار تن تختال C، ۸ هزار تن تختال طول کوتاه، ۲ هزار و ۲۰۰ تن ورق گرم B و ۲ هزار و ۲۰۰ تن ورق گرم C در گروه فولاد، یک هزار و ۲۰۰ تن کک متالورژی، ۶۰ تن شمش آلیاژی در گروه آلومینیوم، ۵ کیلوگرم شمش طلا و ۵۰ دستگاه خودروی سراتو در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

از سویی دیگر، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا نیز در این روز شاهد عرضه ۲۲ هزار و ۳۳۴ تن انواع مواد پلیمری، قیر، وکیوم باتوم، سلاپس واکس، اسلاک واکس و اسید ترفتالیک است. تالار صادراتی بورس کالا نیز در این روز عرضه ۱۵ هزار تن قیر و ۱۰۰ تن عایق رطوبتی را تجربه می کند.

همچنین تالار محصولات کشاورزی بورس کالا نیز شاهد عرضه ۱۶۹ هزار تن گندم خوراکی و دوروم، ۱۰۰ تن روغن آفتابگردان و ۵۶ هزار قطعه جوجه یک روزه گوشتی است. علاوه براین، ۳ هزار تن ذرت دانه ای نیز در قالب طرح قیمت تضمینی در این تالار عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالا نیز در این روز عرضه ۱۰۰ تن روغن از کشور مالزی را تجربه می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =